marcin prokop

Marcin PROKOP ma BRATA! Wiemy jak wygląda i co robi na co dzień – będziecie ZASKOCZENI!

Marcin Prokop to osobowość, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy z nas kojarzy go przynajmniej z „Dzień dobry TVN” albo „Mam talent”. Jednak o jego życiu osobistym nie wiedzieliśmy raczej za dużo. Tymczasem okazuje się, że poza kamerą Prokop prowadzi ciekawy biznes ze swoim młodszym bratem! A ten z kolei idzie podobną ścieżką do Marcina!

 

Sebastian Prokop jest o dziewięć lat młodszy od Marcina. Można powiedzieć, że w dzieciństwie, z racji różnicy wieków, ich relacje nie były najlepsze. Starszy brat szybciej wyfrunął z domu i zaczął karierę w mediach. Ale i Sebastian miał podobny plan na siebie!

 

Zdecydował się na studia dziennikarskie, po ich ukończeniu został menadżerem i konferansjerem. Polubił wystąpienia publiczne równie mocno jak jego starszy brat, który spokojnie mógł być dla niego wzorem.

 

 

Z czasem drogi braci na powrót mocno się połączyły. Marcin i Sebastian założyli firmę, która współpracuje z najlepszymi polskimi mówcami motywacyjnymi. I to chyba właśnie wspólne interesy bardzo dobrze zrobiły relacjom pomiędzy braćmi!

 

Rozumiemy się w pół słowa, mamy ze sobą silną więź, która w ostatnich latach się pogłębiła

– powiedział Marcin Prokop w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

 

Obecnie bracia Prokop bardzo mocno się wspierają. Poza prowadzeniem biznesu spędzają razem urlopy i bardzo często kontaktują w sprawach prywatnych.

 

gwiazdy.wp.pl/foto: screenshot: youtube.com/plejada