Marcin Prokop NIE wytrzymał i wyznał prawdę o swojej żonie! Wielu nie może uwierzyć w to, co powiedział.

Marcin Prokop unika rozmów na tematy prywatne i raczej nie mówi o swojej żonie. Każda taka informacja jest wielką gratką dla jego fanów. Ostatnio prowadzący „Dzień Dobry TVN” zdecydował się na osobiste zwierzenia, które poruszyły Internautów.

Marcin Prokop jest osobą, która dobrze strzeże swojej prywatności. Dziennikarz nie lubi brylować w mediach i chroni swoją rodzinę przed blaskiem fleszy. Gwiazdor raczej w ogóle nie pokazuje się na czerwonym dywanie  ze swoją żoną Marią Prażuch-Prokop. Wiadomo jedynie, że są parą od 11 lat i stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Para zawarła związek małżeński podczas wakacji w Portugalii w 2011 roku i mają 13-letnią córkę Zosię.

 

ZOBACZ:Tragedia u Marcina Millera z „Boysów”! „Zawracaj natychmiast, twój tata…”

Wielu fanów zastanawia się kim jest i co robi Maria Prażuch-Prokop. Marcin Prokop podczas rozmowy z „Dobrym Tygodniem” postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat wybranki swojego serca. Wiadomo, że żona dziennikarza zawodowo zajmuje się z uprawianiem jogi w jednej z warszawskich szkół, jest również uznaną menadżerką gwiazd. Maria przez wiele długich lat mieszkała w USA, po przyjeździe do Polski zakochała się w Marcinie i postanowiła osiąść tu na stałe. Marcin Prokop w rozmowie z tygodnikiem zdecydował się na szczerze i piękne wyznanie na temat swojej żony „Moja połówka jest moja właśnie dlatego, że jest inna niż reszta połówek”.

 

ZOBACZ TAKŻE:Odważne wyznanie DOROTY WELLMAN! „Napisałam wyraźnie, jak mój pogrzeb ma wyglądać….”

 

źródła: gwiazdy.wp.pl, foto: instagram.comKomentarze