Mąż nakrył swoją żonę na zdradzie z kochankiem! Nie uwierzysz, co wydarzyło się później…

Zdrada w małżeństwie to najgorszy z możliwych scenariuszy, którego nikt z nas nie chciałby przeżyć. Niestety, nie jesteśmy w stanie wpływać na zachowanie swoich bliskich i często cierpimy z powodu ich decyzji. Tak było w przypadku rozgoryczonego męża, który nakrył swoją żonę na zdradzie z kochankiem!

Mężczyzna wrócił do domu wcześniej niż zwykle. Nie sądził, że jego kobieta będzie wówczas zabawiać się ze swoim kochankiem. 29-latek bez namysłu chwycił na przedmiot, który był w pobliżu i wymierzył sprawiedliwość. Teraz grozi mu dożywocie.

 

Do zdarzenia doszło jakiś czas temu w jednej z miejscowości w powiecie kępińskim w województwie wielkopolskim. 29-latek, który pracował za granicą wrócił do domu bez zapowiedzi, chcąc zrobić swojej ukochanej niespodziankę. Niestety, pod nieobecność męża kobieta sprowadzała do domu swojego kochanka.

 

29-latek chwycił za nóż i wbił go w plecy mężczyzny. Oprócz tego okładał go pięściami i bił po innych częściach ciała. Amant z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. 29-latek, który go zaatakował może teraz trafić na wiele lat do więzienia. Grozi mu nawet dożywocie.

 

– Prokurator zarzucił mężczyźnie, że, działając w zamiarze bezpośrednim, usiłował pozbawić życia pokrzywdzonego w ten sposób, że ugodził go nożem w plecy, powodując obrażenia ciała w postaci rany kłutej, co skutkowało powstaniem ciężkiej choroby realnie zagrażającej życiu. Następnie uderzał pokrzywdzonego pięściami – powiedział w rozmowie z dziennikarzami Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Zobacz też: Polak BRUTALNIE zamordowany w Meksyku. CIĘŻKO UWIERZYĆ W TO CO ZROBILI Z JEGO…

 

Zdjęcie: PixabayKomentarze