Michał Szpak przekazał RADOSNĄ nowinę! Nikt się tego po nim nie spodziewał.

Michał Szpak to bez wątpienia jeden z najbardziej utalentowanych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wokalista przekazał radosną nowinę.

W życiu zawodowym Michała Szpaka dzieje się ostatnio naprawdę bardzo dużo. Udzielanie wywiadów, nagrywanie nowych singli czy zbliżająca się wkrótce lutowa trasa koncertowa Michała sprawia, że wokalista ma naprawdę mnóstwo obowiązków. Za jakiś dojdzie mu kolejny. Wokalista przekazał radosną nowinę albowiem niedługo w telewizji TVP pojawią się nowe odcinki uwielbianego przez Polaków programu ,,Szansa na sukces”. Tym razem emitowane będą pt. ,,Szansa na sukces: Eurowizja 2020″. Dlaczego? Ponieważ to właśnie to telewizyjne show wyłoni nam przyszłego uczestnika międzynarodowego konkursu piosenki Eurowizja. Michał Szpak zasiądzie w jury co oznacza, że to w jego rękach i jego muzycznej intuicji leży to, czy nasz kraj zostanie doceniony w międzynarodowym show.

ZOBACZ TAKŻE: Była księcia Harry’ego WYZNAŁA prawdę! Co zrobi Meghan?

 

Na dzień dzisiejszy, że w jury ,,Szansy na sukces” zasiądzie nie tylko Michał Szpak, ale także piosenkarka Cleo i Gromee. Tajemnicę zdradziła osoba pracująca przy produkcji nowych odcinków programu. W tym roku Eurowizja 2020 odbędzie się 12, 14 i 16 maja 2020 roku w Ahoy Rotterdam w Rotterdamie. Gospodarzem będzie Holandia, która wygrała zeszłoroczną  Eurowizję 2019.

 

Oczywiście w jury nie mógł zasiąść nikt przypadkowy. Każdy z jurorów już wcześniej reprezentował Polskę na festiwalu Eurowizji . Michał Szpak śpiewał tam w 2016 roku, Cleo w 2014 roku, a Gromee 2 lata temu. Fani są w stu procentach przekonani, że jeśli w jury zasiada sam Michał Szpak, to do konkursu zostanie wyłoniona osoba z ogromnym talentem wokalnym!

 

My nie możemy się już doczekać, a Wy? 🙂

 Komentarze