Muzułmańskie przedszkolaki radykalizują dzieci niewierzące w ISLAM! CHCĄ PODCINAĆ IM GARDŁA!

Zeszłoroczny raport na temat radykalizacji części muzułmańskich dzieci uczęszczających do jednego z przedszkoli może zaniepokoić.

 

Opublikowano wewnętrzny raport z 2016 roku na temat radykalizacji części muzułmańskich dzieci uczęszczających do jednego z przedszkoli. Dokument pojawił się w belgijskim dzienniku „Het Laatste Nieuws”.  W raporcie znajdziemy dane na temat placówki przedszkolnej  w północno-zachodniej Belgii.  To właśnie tam, sześcioro muzułmańskich dzieci groziło niewierzącym, nazywając dzieciaki świniami. Ponadto dzieci Muzułmanów recytowały Koran, pokazując jednocześnie gest podcinania gardła.  

 

Mali wyznawcy islamu celowo nie pojawiali się w piątki, a to wszystko z powodów religijnych. Pracownicy przedszkola relatywizowali wydźwięk dokumentu, podkreślając, że wyżej wymieniona grupa przedszkolaków dotyczy zaledwie 1 % wszystkich dzieci zespołu szkolno-przedszkolnego.

 

Naprzeciw takim zachowaniom wychodzi – „Netwerk Islamexperten” (Sieć ekspertów od islamu) – program, który powstał w 2016 roku i proponuje placówkom szkolnym i przedszkolnym różne sposoby walki z radykalizacją muzułmańskich uczniów. W ubiegłym roku szkolnym interweniował on 73 razy – ale nigdy w przedszkolu.

 

źródło: tvn24

fot.: pixabay 

kgKomentarze