Na zdjęciach z Google Maps zauważył coś dziwnego! „To dowód na istnienie (…)!”

Na zdjęciach z Google Maps zauważył coś dziwnego! „To dowód na istnienie (…)!”

W sieci pojawiło się zdjęcie dziwnego kształtu łudząco przypominającego twarz człowieka obcej cywilizacji. Fotografię zauważył mężczyzna, który przeglądał mapy bieguna południowego na Google Maps i postanowił podzielić się swym odkryciem. Według ufologów to niezbity dowód na istnienie pozaziemskiej cywilizacji.

Mężczyzna, który zauważył dziwnie wyglądający obiekt, śledził powierzchnię Antarktydy za pomocą Google Maps. W pewnym momencie w oczy rzuciła mu się twarz, która łudząco przypomina tę jaka kojarzy nam się z ludźmi spoza naszego świata. Zdaniem ufologów zajmujących się tematem to niezbity dowód na istnienie kosmitów. Brett i Blake Cousin, którzy od lat zajmują się tym tematem i szukaniem dowodów na istnienie UFO są w stu procentach przekonani, że twarz w lodzie to pozostałość po pozaziemskiej twórczości. I choć wiele osób wątpi w tą śmiałą teorię to według braci jest to kolejny przykład tego, że ludzie nie są jedyną cywilizacją jaką można spotkać na Ziemi.

 

ZOBACZ:Marynarka Wojenna POTWIERDZA: mamy akta dotyczące UFO. Bezpieczeństwo narodowe ZAGROŻONE

 

Amerykańscy bracia badaniem obcych cywilizacji i UFO zajmują się od lat. Twarz wyryta w lodowcu na Antarktydzie nie jest dna nich niczym nadzwyczajnym. Kilka lat temu korzystając z Google Earth znaleźli na jednej z antarktycznych wysp ogromną grotę, która według nich mogła być schronieniem dla tysięcy istot spoza naszego układu słonecznego.

 

ZOBACZ TAKŻE:3-latek WYPADŁ z SZÓSTEGO piętra! Zobacz, w JAKI SPOSÓB uratowali go przechodnie?! (VIDEO)

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 Komentarze