NAGA GESSLER pozuje na dachu jednego z hoteli! „Dodałam to zdjęcie bo jest piękne”! (FOTO)

Gorące zdjęcie, którym podzieliła się ze swoimi fanami pani Gessler zyskuje coraz większą popularność. Córka Magdy Gessler, Lara bo właśnie o niej mowa postanowiła wytłumaczyć dlaczego zdecydowała się na taki krok. 

Fotografia, która wywołała taką furorę została opublikowana w grudniu. Na zdjęciu widzimy całkowicie gołą Larę Gessler, która stoi na dachu jednego z sycylijskich hoteli. Wielu osobom zdjęcie przypadło do gustu, ale znaleźli się również tacy, którzy uznali to lekką przesadę. Teraz na łamach magazynu „Flesz” Lara zdradziła dlaczego zdecydowała się na taki krok. 

Po prostu uznałam je za piękne. Nie chodzi o to, że ja byłam na nim piękna, tylko emocje z nim związane. Ludzie oczywiście skupili się na samej nagości, która od setek lat jest częścią naszej kultury i występuje na wielu dziełach sztuki, obrazach, rzeźbach. To było zdjęcie artystyczne. Dziś na każdym kroku widzimy plastikowe ciała i rozkraczone dziewczyny z lizakiem w ustach wyskakujące z billboardów. Czy one są mniej wulgarne tylko dlatego, że mają majtki? – powiedziała córka Magdy Gessler.

 

Źródło: instagram/flesz

Fot.: instagram

Komentarze