Nastoletni nekrofil zamordował 14-latkę i wykorzystał jej zwłoki!

16-letni chłopak został skazany w związku z morderstwem jakiego dopuścił się w kwietniu 2018 na 14-letniej dziewczynce. Wraz ze startem procesu opinia publiczna poznała wstrząsające  szczegóły tej zbrodni. Młodociany nekrofil wykorzystał zwłoki dziewczyny! 

Ofiarą napastnika była 14-letnia Viktoria Sokolova pochodząca z Litwy. Została zabita najprawdopodobniej poprzez 21 uderzeń tępym narzędziem w tył głowy. Nekrofil zgwałcił ją i odbył także stosunek ze zwłokami dziewczyny, co miała wykazać sekcja zwłok. Ciało 14-latki odnalazł przypadkowy przechodzień w parku miejskim w Wolverhampton.

 

W związku ze sprawą został zatrzymany 16-letni chłopak. Obciążają go twarde dowody, w postaci próbek DNA zabezpieczonych w ciele ofiary, jak i zeznania jej znajomych i krewnych. Podejrzany nie przyznawał się jednak do winy.

 

ZOBACZ: Jego 11-letni syn był gejem. Postanowił to zmienić w makabryczny i bezwzględny sposób

 

 

Sprawa zbulwersowała lokalną społeczność. Po znalezieniu zwłok Viktorii zorganizowano zbiórkę na jej pogrzeb. Ława przysięgłych sądu w Wolverhampton nie miała wątpliwości, by uznać go za winnego. Ostateczny wyrok w sprawie zapadł 22 lutego, kiedy sąd skazał chłopaka na 19 lat więzienia.

 

wprost.pl/ foto: west midlands police

Komentarze