Od roku NIE pije WODY! Zobacz JAK wygląda 35-letnia SOPHIE! (FOTO)

Podobno bez jedzenia można przeżyć dosyć długo, ale bez wody nie ma życia.

Tymczasem 35-letnia SOPHIE PRANA od roku nie pije wody. Czy ta kobieta jest wybrykiem natury, czy też jej rewolucyjna dieta po prostu działa?

Nie pije wody bo…

Sophie pokazała, jak wyglądała wcześniej i jak zmienił się jej wygląd, gdy przeszła na suchy post:

Alergie pokarmowe, brak filtracji nerek, opuchnięte oczy, zmęczenie i niepokój.
Chociaż byłam wegetarianką przez 17 lat, później weganką, całe życie spędziłam na sportowo, to mimo to zacząłem cierpieć z powodu powyższych problemów.

Lekarze powiedzieli mi, że ze mną wszystko w porządku, przyjaciele mnie uspokoili, twierdząc, że wyglądam normalnie. Jednak wiedziałam i czułam, że coś jest nie tak. #dryfasting [przyp. red. suchy post] przyniósł uzdrowienie w moim życiu i w końcu zrozumiałam, co się dzieje w moim systemie. Zmieniłam styl życia na #rawvegan [przyp. red. surowy wegański] i teraz żyję na owocach już ponad 6 miesięcy. Nigdy nie czułam się lepiej i nie wyglądałam lepiej.”

Sophie wcześniej i po 6 miesiącach suchego postu i diety wegańskiej – https://www.instagram.com/pimpyourprana/

Na czym polega suchy post?

Lekarze mówią, że powinniśmy wypijać ok. 1,5 litra płynów, najlepiej wody, nie licząc kawy czy herbaty. Jak więc wygląda suchy post i jak wtedy nawadnia się organizm?

Sophie Prana nic nie pije przez 13-14 godzin w ciągu doby. A w czasie, gdy dostarcza sobie płynów to jest to – według jej nazewnictwa – tzw. żywa woda czyli soki, koktajle z owoców czy smoothie. Więc nie jest tak, że 35-latka nic nie pije. Jednak na pewno nie pije wody, kawy, herbaty, nie mówiąc o napojach gazowanych!

Co to jest żywa woda?

Jak mówi Sophie, woda zawarta w warzywach i owocach ma zupełnie inne właściwości.

Smoothie lepsze niż kawa… – https://www.instagram.com/pimpyourprana/

„To JAK się nawadniamy jest kluczem. Ta wysoce ustrukturyzowana woda jest określana jako czwarta faza wody, a nie H2O, ale H3O2 i można ją nazwać wodą żywą. Jest bardziej lepka, gęsta i alkaliczna niż zwykła woda; ma ładunek ujemny i może utrzymywać energię, podobnie jak bateria, a także dostarczać energię. Kluczowym składnikiem do stworzenia tej wysoce uporządkowanej wody jest światło, tj. Energia elektromagnetyczna. Utrzymanie stanu alkaliczności i ładunku ujemnego w komórkach i ciele jest ważne dla optymalnego zdrowia. Nawodnienie na poziomie komórkowym oznacza nawodnienie z 🥒🍉🍊🥥🍈 – świeżej – żywej wody 💗💦.

Zobacz też: Andrzejowi PIASECZNEMU uderzyła WODA SODOWA do głowy! Ma już… (VIDEO)

Jak wygląda 35-letnia SOPHIE?

Trzeba przyznać, że trzydziestopięciolatka ma wspaniałą, wysportowaną figurę. Na zdjęciach, jakie zamieszcza na instagramie widać tryskającą energią kobietę.

Więc może faktycznie w przypadku Sophie Prana sprawdza się tzw. suchy post. Kobieta mieszka na Bali w Indonezji i jest instruktorką jogi. Życie w tym klimacie daje dostęp do wspaniałych, soczystych owoców czy warzyw, które na pewno mogą dostarczać wartościowych płynów. Na swoim profilu Sophie zamieszcza wiele zdjęć i owoców i koktajli, które wypija.

W polskim klimacie prowadzenie takiego suchego postu na pewno byłoby trudniejsze. Jednak przecież i u nas wiele osób stosuje diety sokowe jako kilkudniowy detoks.

Jak wygląda 35-letnia Sophie? – weganka nie pijąca wody, prezentujemy poniżej, a jak spać, żeby schudnąć? >>>czytaj TUTAJ

 

Nie pije wody, ale się w niej kąpie – https://www.instagram.com/pimpyourprana/
Figura godna pozazdroszczenia – https://www.instagram.com/pimpyourprana/

 

 

fot. instagram

Komentarze