Odcięła pijanemu mężowi przyrodzenie. Nikt nie słuchał dlaczego – teraz opowiada swoją wersję

Lorena Bobbitt stała się przed 27 laty bohaterką jednej z najgłośniejszych spraw kryminalnych. Kobieta odcięła przyrodzenie swojemu pijanemu mężowi. Wszystkie media zainteresowały się tylko samym tym faktem, nie wnikając zupełnie co też działo się za zamkniętymi drzwiami mieszkania państwa Bobbittów. Teraz, po wyjściu z więzienia wreszcie może opowiedzieć swoją straszną historię.

Lorena i John byli małżeństwem od kilku lat. W 1993 roku mieszkali razem na przedmieściach Manassas  w stanie Virginia. 23 czerwca tego roku 26-letni John wrócił do domu kompletnie pijany. Był agresywny, awanturował się, a wreszcie zgwałcił swoją młodą żonę. Po wszystkim, spełniony i zmęczony zasnął.

 

W Lorenie coś pękło. Chwyciła za nóż kuchenny i odcięła penisa śpiącemu mężowi. W szoku wybiegła z domu i wsiadła do samochodu. Cały czas trzymała w ręku przyrodzenie Johna. Zaczęła bez celu jeździć po swojej dzielnicy, w końcu wyrzuciła makabryczne trofeum przez okno. Gdy uspokoiła się i dotarło do niej, co zrobiła, zadzwoniła na pogotowie i policję.

 

Ratownicy medyczni zdołali odnaleźć przyrodzenie Johna, wsadzili je do lodu i razem z krwawiącym mocno mężczyzną zawieźli je do szpitala. Po ponad 9-godzinnej operacji lekarzom udało się przyszyć narząd.

 

W czasie sprawy w sądzie Lorena wreszcie mogła opowiedzieć o gehennie, którą przechodziła. Wyznała, że mąż maltretował ją, gwałcił, często pił i awanturował się oraz groził jej, żeby nie uciekała od niego, bo to tylko pogorszy jej sytuację. Nie pomogło nawet zajście w ciążę, bo wówczas John kazał Lorenie usunąć dziecko.

 

ZOBACZ TEŻ: Poszukiwała zwłok córki przez 24 lata. Pomógł nurek, który znalazł ciało Kacperka

 

Sąd jednak nie dał wiary w te opowieści. John został uniewinniony z zarzutu gwałtu, zaś Lorena uznana została za niepoczytalną. Kobieta zapadła się pod ziemię spędzając długie lata w zakładzie zamkniętym, zaś jej mąż zrobił karierę w branży porno.

 

Tymczasem kobieta stała się symbolem wszystkiego co najgorsze i zmorą mężczyzn. Jej nazwiskiem nazwano nawet morskiego robaka, który posiada potężne szczęki zdolne odciąć nie tylko przyrodzenie – w ten sposób Eunice aphroditois stał się potocznie Babbitt worm.

 

Kobieta ma jednak szansę na opowiedzenie swojej wersji historii. Wspólnie z Amazonem stworzyła czteroodcinkowy film dokumentalny pt. „Lorena”, a kilka dni temu premierę miał fabularyzowany dokument „I was Lorena Bobbitt”, emitowany przez Lifetime.

 

W tej drugiej produkcji Lorena była producentem wykonawczym i narratorką. Dziś kobieta ma 49 lat i chce wytłumaczyć, co najbardziej bolało ją w tej sprawie:

Z jakiegoś powodu media były skupione tylko na odcięciu tego penisa. Nie koncentrowały się na sednie tej historii. To była historia przemocy domowej, nadużyć, napaści seksualnej… media straciły szansę na opowiedzenie o tym…

– powiedziała kobieta, cytowana przez portal wp.pl

Komentarze