Pasażerki pobiły się w tramwaju! Poszło o brak maseczki! Awantura w Warszawie!

Ogromna awantura wybuchła między pasażerkami w Tramwajach Warszawskich. Między kobietami doszło nawet do rękoczynów. Powodem kłótni był brak maseczki u jednej z pań. Kobieta w tym czasie jadła w tramwaju i zdjęła maseczkę z twarzy.

Maseczka niezgody

Wszystko zaczęło się od tego, że do tramwaju wsiadł kobieta, która jednocześnie jadła posiłek. Była bez maseczki. To bardzo nie spodobało się innej pasażerce, która podróżowała z dzieckiem. Kobieta była oburzona zachowaniem pasażerki, która na czas jedzenia ściągnęła maseczkę z twarzy. Głośno upomniała jedzącą, żeby założyła maseczkę. Wyjęła też telefon i chciała nagrywać pasażerkę.

Wulgaryzmy w tramwaju

Pasażerka, która miała być nagrywana  w ostry sposób zareagowała. Do kobiety z telefonem wykrzyczała:

Słuchaj, tępa dzido. Ja zabraniam!

Po chwili doszło do rękoczynów, popychania i szarpania. W czasie kłótni padały wulgaryzmy. Pasażerce w bójce nie przeszkadzało nawet dziecko, które trzymała na kolanach. Na nagraniu, które trafiło do sieci słychać słowa nagrywanej telefonem kobiety. Mówiła:

Odczep się ode mnie, mówię: odczep się! Ja sobie nie życzę, żeby pai nagrywała mnie! Pani pierd… jest czy co ?!

W tramwaju w tym czasie przebywało dużo osób. Jednak nikt nie zareagował.

Facebook/Tramwaje Warszawskie

Nic się nie stało

Tramwaje Warszawskie nie odnotowały kłótni pasażerek. Rzecznik przedsiębiorstwa, Maciej Dutkiewicz, powiedział w rozmowie z portalem Nasze Miasto:

Zdarzenie nie stanowiło zagrożenia w ruchu, nie doszło do zatrzymania pojazdu. Motorniczy w czasie drogi mógł nie zauważyć co  dzieje się w tramwaju.

Rzecznik tłumaczył:

Kiedy jesteśmy świadkami awantury czy bójki w tramwaju możemy poprosić motorniczego o wezwanie nadzoru ruchu drogowego, który na miejscu zjawi się w kilka minut lub sami możemy zadzwonić na policję.

Awantury o maseczkę

To nie pierwsza taka awantura o maseczkę. W październiku ubiegłego roku doszło do pobicie motorniczej w Warszawie. Kobiet zwróciła uwagę podróżnym, żeby założyli maseczkę. To wywołało sprzeciw. Mężczyźni rzucili się na motorniczą. Kobieta trafiła ze złamaną nogą do szpitala.

Źródło: Nasze Miasto

Zdjęcia: Tramwaje WarszawskieKomentarze