Paweł Królikowski ciągle w szpitalu! Żona aktora zdradziła, że jest z nim (…)!

Fani i przyjaciele nadal martwią się o zdrowie Pawła Królikowskiego, który przed świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala. Okazuje się, że jest z nim już zdecydowanie lepiej. Najnowszą, bardzo dobrą informację na ten temat podała żona aktora, Małgorzata Królikowska-Ostrowska.

Paweł Królikowski przebywa w szpitalu od ponad dwóch tygodni. Aktor trafił tam, ponieważ bardzo źle się poczuł. Początkowo media pisały, że jego stan jest bardzo poważny, jednak z każdym następnym dniem napływały coraz lepsze informacje. Według najnowszej wiadomości, którą przekazała żona aktora, jej mąż jest w coraz lepszej formie, jednak nie wyjdzie jeszcze ze szpitala. Królikowski nadal znajduje się na oddziale neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali. Aktor zostanie tam jeszcze przez jakiś czas, ponieważ podczas pobytu w placówce nabawił się infekcji, co czasami się zdarza.

 

 

ZOBACZ:OSTATECZNA decyzja ws. Pawła Królikowskiego! „Lekarze walczyli…”

 

 

Małgorzata Królikowska-Ostrowska powiedziała, że jej już po konsultacjach z lekarzami, którzy są dobrej myśli, a ich słowa wlały w nią nową nadzieję. Na powrót Pawła Królikowskiego na scenę czekają również fani, którzy gorąco wierzą, że aktor wróci do zdrowia i będzie mógł cieszyć ich swą znakomitą grą aktorską. Nam nie pozostaje nic innego jak trzymać za niego kciuki i życzyć szybkiego powrotu do domu i ukochanej rodziny.

 

ZOBACZ TAKŻE:TO wydarzyło się w szpitalu! Żona Pawła Królikowskiego przekazała ostateczne wiadomości

 

 

źródła: o2.pl, foto: facebook.com

 

 

 Komentarze