Zgwałcił 136 osób! Masowy gwałciciel umawiał się przez TINDERA i koczował pod PUBAMI!

gwałciciel

Został okrzyknięty masowym gwałcicielem Wielkiej Brytanii. Udowodniono mu 159 przestępstw seksualnych, z czego aż 136 to gwałty. Gwałciciel miał przemyślaną strategię pozyskiwania swoich ofiar!

Jedna z niedoszłych ofiar zgłosiła się na policję i wtedy gwałciciel wpadł w ręce policji.

 

Reynhard Sinaga to 36-letni masowy gwałciciel mieszkający w Wielkiej Brytanii, a pochodzący z Indonezji. Na wyspach żył od 2007 roku.

26-letni mężczyzna ujawnił szczegóły spotkania z Reynhardem Sinagą. Powiedział, że umówił się z przestępcą przez Tindera. Po kilku rozmowach online zdecydowali się zobaczyć na żywo. Sinaga wydawał się być sympatyczny i zabawny, ale pomimo tego sprawiał wrażenie groźnego.

 

„Dziwnie się zachowywał i mówił, że chętnie opiekuje się swoimi przyjaciółmi po alkoholu. Powiedział także kilka innych niepokojących rzeczy, przez które randka skończyła się po godzinie”– powiedział mężcyzna.

 

Sinaga szukał swoich ofiar pod barami i klubami nocnymi. Obserwował samotne osoby, a następnie zwabiał do swojego mieszkania proponując im drinka albo darmowy nocleg. Tam podawał narkotyk tzw. pigułkę gwałtu i wykorzystywał seksualnie, często filmując i fotografując swój czyn. Ofiarami byli głównie młodzi, heteroseksualni mężczyźni.

 

ZOBACZ TEŻ:To miała być zbrodnia doskonała! Po 14 latach odkryto w jaki sposób pozbyła się męża!

 

Przestępca wpadł w 2017 roku kiedy jedna z jego ofiar ocknęła się w trakcie napaści i wezwała policję. W jego mieszkaniu zabezpieczono blisko 300 tys. zdjęć ofiar. Udowodniono mu 159 napaści, z czego 136 zakończonych gwałtem. Gwałciciel został skazany na dożywocie, bez możliwości opuszczenia więzienia przed 30 laty.

 

 

Źródło:02

Źródło zdjęcia:FacebookKomentarze