Piosenkarz disco polo na morderczym torze! Co tam robi?

Tomasz Niecik to gwiazda muzyki disco polo. Znany jest z wielu hitów. Tym razem jednak nie zaśpiewa. Artysta postanowił udać się na bardzo niebezpieczny tor. Po co to robi?

Tomasz Niecik to kolejna znana osoba, która spróbuje swoich sił na bardzo trudnym torze przeszkód „Ninja Warrior Polska”.

– To jest dla mnie prawdziwe wyzwanie. Szczególnie, że mnóstwo w programie prawdziwych „kozaków”, którzy trenują całe życie, a zdarza się, że odpadają już na starcie. Zawsze byłem optymistą, a przed własnym startem czuję, że mój optymizm opada – mówi Tomasz Niecik.

Producentom„Ninja Warrior Polska” trudno jest przekonywać do udziału w show znane osoby. Tomasz Niecik zdecydował się jednak przyjąć zaproszenie do wzięcia udziały w programie.

Twierdzi, że jego tajemną bronią będzie pozytywne nastawienie i życiowy fart.

– Ludziom na Titanicu wydawało się, że mają wszystko. Ale zabrakło im szczęścia. Ja akurat zawsze w życiu mam szczęścia pod dostatkiem. Liczę, że i tym razem mi dopisze – dodaje.

Fot. Polsat

Tomasz Niecik początkowo należał do sekcji tanecznej w zespole Weekend. Debiutanckie single Tomka zostały wydane w 2008. Prowadził program „Łowy króla disco. Brał udział w reality-show „Agent – Gwiazdy”.

Jest absolwentem politologi na Politechnice Białostockiej. Ukończył też pedagogikę.

Zobacz także: Była w aucie z małym dzieckiem. Nagle zdarzyło się coś przerażającego!

Fot. PolsatKomentarze