Policjanci nagrali piosenkę o koronawirusie! Utwór szybko stał się hitem sieci!

O tym, że polscy policjanci i policjantki to niezwykle kreatywni ludzie świadczy poniższe nagranie. Potwierdzeniem tych słów jest nagranie dwójki policjantów, którzy zaśpiewali swoją autorską piosenkę o koronawirusie. Utwór szybko stał się hitem sieci!

Trzeba przyznać, że piosenka nagrana w rytm słynnego hitu zespołu „Akcnet” pt. „Przez twe oczy zielone” wypada rewelacyjnie. Bohaterowie nagrania, policjant i policjantka, którzy każdego dnia dzielnie stawiają czoła w walce z koronawirusem zaśpiewali równie świetnie, jak Zenek Martyniuk. Funkcjonariusze spontanicznie, podczas pełnienia służby nagrali piosenkę o koronawirusie. Utwór z ważnym przesłaniem szybko stał się hitem sieci, a Internauci są zachwyceni wykonaniem piosenki przez policjanta i policjantkę.

 

ZOBACZ:Kula trafiła ją w klatkę piersiową! Lekarze twierdzą, że życie uratowały jej implanty(…)!

 

Policjanci nagrali piosenkę, aby przypomnieć Polakom, jak ważne jest przestrzeganie podstawowych zasad higieny, min. częste mycie rąk, noszenie maseczki ochronnej i rękawiczek w miejscach publicznych. Piosenka powstała w trosce o nasze bezpieczeństwo. Polska Policja wywiązała się perfekcyjnie ze swoich obowiązków przypominając nam o ważnych dla naszego życia obowiązków przy pomocy utworu nagranego w rytm popularnej piosenki disco polo, którą zna każdy z nas. Policjanci zdają sobie sprawę, że znajdujemy się w bardzo trudnym okresie, jednak musimy o siebie dbać, ponieważ od tego zależy nasze i innych bezpieczeństwo, zdrowie, a przede wszystkim życie.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:TO TU masz największe ryzyko ZŁAPANIA koronawirusa! Wcale NIE CHODZI o sklep ani o przychodnię!

https://twitter.com/PolskaPolicja/status/1252305319650373639

 

źródła: o2.pl, foto: twitter.com, wideo: twitter.com

 

 Komentarze