POTWORY, NIE RODZICE! Udusili ją, bo nie mogli znieść tego, że..

Tragiczna historia dziewczyny, która została w brutalny sposób zamordowana. Rodzice udusili ją, bo nie podobało im się to w co dziewczyna się ubierała.

Do tragicznego wydarzenia doszło w 2003 roku. Dziewczyna wróciła do domu ubrana w koszulkę z krótkim rękawkiem. Rodzicom – zagorzałym muzułmanom – bardzo wadził styl córki 11 września czara goryczy się przelała. Ze względu na ubiór dziecka ojciec z matką uciekli się do haniebnego aktu i udusili dziewczynę.

Był to okropny mord, na który musiało patrzeć rodzeństwo Shafilea Ahmed. Trzy młodsze siostry i brat z przerażeniem patrzyło na to co ich rodzice robią. Po zamordowaniu córki, ojciec wywiózł ciało i wrzucił je do rzeki.

Dopiero po latach od potwornego morderstwa  jedna z jej sióstr zaczęła wyjawiać sekret rodziny. Sprawa początkowo traktowana jako zaginięcie okazała się czymś zupełnie innym. Jej rodzice Iftikhar and Farzana Ahmed zostali skazani na minimum 25 lat więzienia.

O sprawie po latach znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą popularnej angielskiej serii kryminalnej „When Missing Turns to Murder”.W najbliższym odcinku emitowanym 15 kwietnie program weźmie pod lupę sprawę brutalnego zabójstwa nastolatki.

Zobacz też: Wrzuciła psa do basenu i filmowała jak się topi. Co za IDIOTKA!!

Źródło: TheSun
Źródło zdjęcia: youtubeKomentarze