Przerażająca śmierć 6-latka! Piekło na ziemi zgotowali mu rodzice!?

Piekło na ziemi przeżył bezbronny i śliczny chłopiec o imieniu Artur. 6-letni Brytyjczyk był wielkim fanem futbolu i bardzo wesołym dzieckiem. Niestety wszystko zmieniło się po śmierci jego mamy. Odkąd w domu jego ojca zamieszkała nowa partnerka maluch zszedł na dalszy plan, a jego życie zamieniło się w koszmar.

Feralnego dnia 6-letni Artur Hughes został przywieziony do szpitala z bardzo poważnymi obrażeniami głowy. Lekarze robili co mogli, by uratować życie ślicznego blondynka, niestety przegrali tę walkę. W śmierć chłopca zamieszany jest jego 27-letni ojciec Tom Hughes i jego 31-letnia partnerka Emma Tustin. Wiele na to wskazuje, że to właśnie oni stoją za krzywdą chłopca, choć policja nie chce wysuwać ostatecznych wniosków. Para została zatrzymana. Według ich sąsiadów, życie w domu Hughesów zmieniło się po śmierci mamy 6-latka. Kiedy wprowadziła się tam Emma chłopiec rzadko wychodził z domu i sprawiał wrażenie przygnębionego.

 

ZOBACZ:Łódzkie: Przerażające rozpoczęcie wakacji! 17-latek poszedł popływać mimo zakazu i (…)!

 

Policjanci nie wykluczają, że za popełnieniem zbrodni stoi para, która miała opiekować się małym Arturem. Póki co nie jest jasne w jakich okolicznościach doszło do wypadku. Ojciec i macocha utrzymują, że dziecko przewróciło się podczas zabawy i uderzyło głową o beton. Śledczy biorą pod uwagę również inną wersję wydarzeń. Mianowicie jedno z rodziców miało uderzyć Artura w głowę jakimś ciężkim przedmiotem. 

REKLAMA

ZOBACZ TAKŻE:Dlaczego niektórzy ludzie są ZDROWI mimo swojej otyłości? Odpowiedź kryje się w…

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: pixabay.com

Komentarze