Przez koronawirusa te seriale znikają z antenty! Fani nie mogą powstrzymać łez!

W związku z panującym w Polsce i na świecie koronawirusem w trosce o bezpieczeństwo aktorów TVP zawiesza produkcje niektórych seriali telewizyjnych. Fani nie mogą pogodzić się z tą decyzją i powstrzymać łez, jednak zdrowie aktorów jest najważniejsze. Chodzi o dwa szczególnie lubiane przez Polaków produkcje!

Póki co fani muszą cieszyć się z tego, że będą mieli możliwość obejrzenia odcinków, które zostały nagrane przed wybuchem pandemii. W związku z zaistniałą sytuacją decyzja TVP była jedyna i słuszna. Władze Telewizji Publicznej dmuchają na zimne i w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo aktorów do odwołania zawieszają prace nad produkcją seriali „Klan” i „Komisarz Alex”. Informację na ten temat potwierdziła Anna Wiejowska z Biura Prasowego. Według dziennikarzy „Faktu” nagrane już odcinki „Klanu” będą emitowane do końca kwietnia. Niestety ze względu na epidemię koronawirusa następne zobaczymy dopiero w wakacje prze co niektórzy fani nie mogą powstrzymać łez.

 

 

ZOBACZ:Przełomowe odkrycie chińskich naukowców. Skuteczny lek na koronawirusa jest tylko (…)!

 

 

Taka, a nie inna decyzja TVP zapadła w związku z panującą w Polsce pandemią koronawirusa. Aktorzy pracujący na planie byliby narażeni na zbyt duże niebezpieczeństwo stąd została wydana dyspozycja o zawieszeniu produkcji do końca wygaśnięcia epidemii. Fanom „Klanu” i „Komisarza Alexa” pozostaje nic innego jak czekać cierpliwie na rozwiązanie trudnej sytuacji. Póki co, nie jest do końca jasne jak długo będzie trwał stan zagrożenia epidemiologicznego. Internauci wierzą, że wirus szybko odpuści i aktorzy będą mogli bezpiecznie wrócić do swojej pracy.

 

ZOBACZ TAKŻE:PANDEMIA koronawirusa! TE sklepy zostały już ZAMKNIĘTE!

 

 

źródła: fakt.pl, foto: youtube.com

 Komentarze