Przeżył szok! Zobacz, co KLIENT LIDLA znalazł w mrożonej pizzy

Ten klient popularnego w Polsce dyskontu przeżył prawdziwy szok! Zobacz, co znalazł w zakupionej kilka godzin wcześniej mrożonej pizzy.

Pan Tomasz kupił w znanym supermarkecie – Lidlu, amerykańską pizzę McEnnedy. Jej cena to 6,99 zł. Po powrocie do domu, mieszkaniec Lublina postanowił ją upiec i zjeść wspólnie z narzeczoną. W pewnym momencie, w jednym z kawałków zauważył ostry, niebezpieczny przedmiot! To był… gwóźdź.

Sprawdź też: Kożuchowska szczerze o swoim STOSUNKU z Karolakiem! Prawda wyszła na jaw!

Pan Tomasz skomentował całe zdarzenie za pośrednictwem strony Spotted: Lublin.

„W czasie spożywania dostrzegłem w jednym z kawałków metalowy gwóźdź zanurzony w cieście pizzy. Sporadycznie dokonuje zakupu gotowej pizzy w supermarkecie, natomiast to idealny dowód na to, że jedzenie „gotowców” to gwóźdź do trumny” – napisał klient Lidla.

O komentarz poproszono przedstawicieli popularnego dyskontu. Oto treść komunikatu, która została wysłana do mediów.

„Chcielibyśmy poinformować, iż zdrowie i bezpieczeństwo produktów to dla nas kwestia priorytetowa. Rocznie przeprowadzamy ponad 7500 badań w niezależnych, akredytowanych laboratoriach (badania te nie są wymagane przepisami polskiego prawa). Jakość produktów kontrolujemy na każdym etapie łańcucha dostaw. Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami, od których wymagamy certyfikatów jakościowych, takich jak IFS czy BRC- wszyscy dostawcy produktów marek własnych dla Lidl Polska mają takie certyfikaty.” – napisały osoby reprezentujące markę Lidl.

A czy wam zdarzyło się kiedyś znaleźć w mrożonych produktach jakąś przykrą niespodziankę? Koniecznie podzielcie się swoją historią w komentarzu.

Źródło: Spotted Lublin

Zobacz też: Zobacz, co się dzieje Z TWOIM CIAŁEM po zjedzeniu KAWAŁKA PIZZY!Komentarze