Przychodzili po masaż. Dostawali… o wiele więcej!

Otworzył salon masażu. Z pozoru wszystko wyglądało normalnie. Okazało się jednak, że w środku była prowadzona zupełnie inna działalność!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach ciężko pracowali nad sprawą salonu masażu, który oferował też… usługi seksualne. Okazało się, że właścicielem salonu był 46-letni mężczyzna.

– Mężczyzna umożliwiał kobietom uprawianie prostytucji w swoim salonie, zamieszczał ogłoszenia o seksusługach na portalach internetowych oraz zaopatrywał kobiety w telefony. W ten sposób zapewnił co najmniej 4. kobietom warunki do uprawiania prostytucji, a sam czerpał z nielegalnego procederu korzyści majątkowe. Seksbiznes prowadził co najmniej od 6. lat – relacjonują policjanci.

Mężczyzna został już zatrzymany. W salonie masażu zabezpieczono telefony komórkowe, karty SIM, komputery, tablety i pendrive’y. Znaleziono też 50 tys. zł, które zabezpieczono na wypadek przyszłych kar.

Fot. Pixabay

46-letni mężczyzna usłyszy zarzut ułatwiania i czerpania korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inne osoby. Grozi mu do pięciu lat więzienia. Objęto go dozorem i poręczeniem majątkowym.

Nie jest wykluczone, że 46-latek dostanie kolejne zarzuty.

Przypomnijmy o innej sytuacji z udziałem policji. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego codziennie poszukują osób, które postanowiły ukryć się przed wymiarem sprawiedliwości. Często są to przestępcy skazani prawomocnym wyrokiem sądu na karę pozbawienia wolności. Wykorzystują różne techniki kamuflażu i ukrywają się w bardzo dziwnych miejscach.

Tak było też w tym przypadku. Mężczyzna wrócił z Austrii, bo miał uczestniczyć w ważnej rodzinnej uroczystości….

Zobacz także: Wsiadła do busa i… straciła pamięć!

Fot. PixabayKomentarze