Rosjanie GWAŁCILI i TORTUROWALI DZIECI! Bestialstwo w IRPIENIU!

Ciała dzieci ze śladami gwałtów i tortur znaleziono w Irpieniu. Takie informacje przekazała Ludmyła Denisova- ukraińska rzeczniczka Praw Człowieka.

Gwałty i tortury

Irpień został oswobodzony przez siły ukraińskie spod rosyjskiej kontroli. To, co wyszło na jaw po wkroczeniu sił ukraińskich szokuje. W 60-tysięcznym mieście odkryto ciała dzieci. Zwłoki noszą ślady okrucieństwa i bestialstwa rosyjskiego. Ludmyła Denisova napisała:

Zabite dzieci w wieku poniżej 10 lat ze śladami gwałtu i tortur znaleziono w mieście Irpień

Natomiast deputowana Łesia Wasylenko przekazała;

Rosyjscy żołnierze gwałcili nawet 10-letnie dziewczynki i znakowali ciała kobiet swastykami. Rosja. Rosjanie to zrobili. A wychowały ich rosyjskie matki. Naród niemoralnych przestępców.

Przetrzymywali dzieci

Kolejne wstrząsające informacje napływają z Buczy. Michał Przedlacki reporter 'Superwizjera’ TVN ujawnił, że w mieście Rosjanie przetrzymywali grupę kilkudziesięciu dzieci. Były one więzione w podziemiach przedszkola. Tę informację reporter potwierdził w kilku źródłach. Dzieci były przetrzymywane jako zakładnicy, po to, by Rosjanie uniknęli ukraińskiego ostrzału. Michał Przedlacki mówił na antenie TVN24;

Niektóre miały przestrzelone nogi po to, by nie mogły uciec. W taki sposób Rosjanie, wykorzystując żywe tarcze, dbali o swoje bezpieczeństwo

Torturowanie cywilów

Ukraińska rzeczniczka Praw Człowieka poinformowała o torturowaniu ludności cywilnej. Na terenie bazy turystycznej w obwodzie kijowskiej odkryto piwnicę, w której torturowano mężczyzn. Widoczne były kałuże krwi. Zabici mieli skrępowane ręce i ślady tortur na ciele. Również we wsi Wiktoriwka żołnierze Putina przetrzymywali wiele osób. Były to niemowlęta, dzieci i osoby starsze. Żołnierze nie zgadzali się na podawanie lekarstw, które chorym mogły uratować życie.  Starszy mężczyzna, który chorował na astmę, zmarł. Jego ciało pochowano w lesie.

Źródło: tvn24, rmf24

Zdjęcie: Facebook/ Wołodymyr Zełenski

 

 

Komentarze