Rydzyk wyznał na kogo GŁOSOWAŁ! Kaczyńskiemu zrzednie mina?!

W „Super Expressie” czytamy dzisiaj o tym na kogo głosował ojciec Tadeusz Rydzyk. Większość Polaków zapewne od razu powiedziałoby, że na 100 procent było to Prawo i Sprawiedliwość. Okazuje się, że mieliby rację.

Głosowałem na Prawo i Sprawiedliwość. A na kogo miałem głosować? Lecz nie na całą partię PiS, ale na ludzi, których jestem pewny, których znam, którzy byli na listach tej akurat partii. Tam też są różni ludzie, ale program ugrupowania jest najbliższy cywilizacji chrześcijańskiej – powie w dzisiejszym wywiadzie dla „Sieci” ojciec Tadeusz Rydzyk. Nikogo nie dziwi to, że głosował akurat na partię, której prezesem jest Jarosław Kaczyński.

 

ZOBACZ:[FOTO] Pudzianowski dodał ZDJĘCIE. Internauci zauważyli pewien SZCZEGÓŁ

 

Mimo wprost wyrażonej sympatii, od razu dostrzega się stwierdzenie, że „tam też są różni ludzie”. Akurat ta część wypowiedzi raczej nie spodoba się prezesowi oraz członkom Prawa i Sprawiedliwości. Redemptorysta wypowie się również na temat nadchodzących wyborów prezydenckich. Będę głosował na prezydenta Andrzeja Dudę, nie mam już wątpliwości. W pewnym momencie byłem nawet trochę zaniepokojony… Ale powiedziałem mu to, jak miałem szczęście rozmawiać z panem prezydentem raz czy drugi. Uważam, że ten człowiek bardzo ciężko pracuje dla Polski każdego dnia – wyraził swoją sympatię Rydzyk. Czy jeszcze kogokolwiek dziwią jego słowa i poglądy?

źródło: se.pl fot. youtube.comKomentarze