Nie uwierzysz ile zarobił Kamil Stoch na Turnieju Czterech Skoczni! MY ZNAMY SZCZEGÓŁY!

Zawody pełne emocji, którymi żyje cały świat – tak można opisać Turniej Czterech Skoczni. Kamil Stoch osiągnął bardzo prestiżowe wyniki w zawodach narciarskich, a także zarobił POWALAJĄCĄ kwotę!

Na podium Kamil był trzykrotnie. Drugie miejsce w Oberstdorfie, czwarte miejsce w Garmisch-Partenkirchen, a w dwóch kolejnych konkursach w Innsbrucku i Bischofshofen był na pierwszym miejscu! Tak zaskakujące rezultaty pozwoliły mu zarobić 33 000 franków szwajcarskich (CHF), ale to nie wszystko…

W Oberstdorfie za drugie miejsce zarobił 8000 CHF, W Garmisch-Partenkirchen za czwarte miejsce – 5000 CHF. Za zajęcie pierwszego miejsca w Innsbrucku i Bischofshofen zarobił po 10 000 CFH. Za końcowe kwalifikacje zgarnął 5 500 CHF, a jako premię za fenomenalne wyniki otrzymał 20 000 CHF.

O wygranej i przebiegu zawodów pisaliśmy tutaj:

TO stało się podczas TCS w Bischofshofen! Kamil Stoch…

W oparciu o kurs franka szwajcarskiego obliczyliśmy dochód Stocha w polskich złotówkach. To zaskakujące 268,5 tysiąca złotych! Tak zaskakujące kwoty oraz wynik końcowy jest z pewnością zasłużony. Kamil Stoch pokazał co potrafi i utrzymał świat w przekonaniu, że Polska świetnie przygotowuje kadrę narciarską do zawodów i nie ma z nami żartów!

Gratulujemy Kamilowi wyników w zawodach jak i wysokiej nagrody pieniężnej. Dzięki ciężkiej pracy i staraniom zasłużył sobie na nią!

Źródło: Interia.pl

Zobacz także: Julia Wieniawa reklamuje nowe body swojej marki! TO ABSOLUTNY MUST HAVE TEGO ROKU!Komentarze