Smutek u Honoraty Skarbek. Jej mama już trzeci raz…

Honorata Skarbek znana także jako Honey czy Honka Biedronka to wokalistka, autorka tekstów i blogerka modowa.

Jej debiut miał miejsce w 2011 roku. To wtedy Skarbek wydała pierwszą płytę pt. Honey. Obecnie na swoim koncie ma cztery albumy i wiele przebojów. Do najbardziej znanych należy Nie powiem jak, Sabotaż, Lalalove czy Chora.

 

Teraz jednak Honorata ujawniła smutną informację. Od siedmiu lat jej mama ma problemy zdrowotne. Jak poinformowała wokalistka:

 

Moja mama jest kolejny raz podczas leczenia, ma zalecone cztery najmocniejsze chemie, zapewne po dwóch znowu straci włosy.

 

Pani Bożena Skarbek sama jest pielęgniarką i przeszła już dwa nowotwory – piersi i jelita grubego. Teraz okazało się, że trzeci raz ma raka! Tym razem guz umiejscowił się pod pachą. Mama Honoraty w połowie lipca rozpoczęła kolejną, agresywną chemioterapię.

 

Za namową córki, pani Bożena podzieliła się swoją historią na Instagramie. Zaglądamy na jej profil i widzimy pełną życia, bawiącą się modą kobietę. Wiadomo zatem po kim Honorata ma podobne zainteresowania.

 

Bożena Skarbek – https://www.instagram.com/bozenaskarbek/

 

Bożena Skarbek w ponad 20-minutowym nagraniu opowiada o swojej walce z rakiem. Jak mówi, jest wojowniczką i właśnie z bojowym nastawieniem podeszła też do raka.

Mama Honoraty w trakcie leczenia zachowywała się na przekór chorobie – ubierała się elegancko, mocno malowała, chciała mieć siłę do walki z rakiem.

Przeszła dwa nowotwory, wypadały i odrastały jej włosy, miała mastektomię i rekonstrukcję piersi. Sądziła, że z walki wyszła zwycięsko, ale dotknął ją kolejny cios. Trzeci nowotwór!

 

Polecamy: Dramat żony Michała Żebrowskiego! „Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale.”

 

Bożena Skarbek i tym razem się nie podda. Swoim nagraniem chce dać siłę innym kobietom. Mówi, że rak to nie koniec życia i nie wyrok. Że brak włosów, czy piersi to nie problem. Ważne jest to, by żyć, bo jest dla kogo.

To co mówi mama Honoraty faktycznie może dać siłę i nadzieję dla innych. Brawo dla pani Bożeny!

 

 

 

fot. https://www.instagram.com/honkabiedronka/Komentarze