Sylwester Wilk napisał WAŻNE słowa. Fani nie ukrywali wzruszenia

Sylwester Wilk musiał zrezygnować z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Lekarze nie pozwolili mu na kontynuowanie tanecznej przygody. Wilk zwrócił się do fanów z ważnym przesłaniem.

Sportowiec napisał o wierze w samego siebie. Te słowa chwytają za serce.

– Pewność siebie – cecha, która niejednego potrafi zgubić… Lecz połączona z rozsądkiem i empatią daje spore możliwości. Bądźcie pewni siebie i pewni swojej wartości. Nawet jeśli ktoś mówi o Was źle, to nie powinno mieć ŻADNEGO wpływu na to jak postrzegacie sami siebie. Każdy z nas ma wartość i nikt ani nic nie może Wam jej zabrać. Rozwijajcie się, bawcie się życiem, kochajcie i bądźcie szczęśliwi – bez względu na wszystko ❤️ – stwierdził.

Sylwester Wilk bardzo dobrze wie, o czym pisze. Sam musi mierzyć się z różnymi opiniami na swój temat, dotyczącymi m.in. jego niepełnopoprawności czy posiadanych tatuaży.


Fani wspierają swojego idola. Skierowali do niego wiele ciepłych komentarzy. Niektórzy byli też wzruszeni słowami Sylwestra.

Też jestem po amputacji. Nasza pewność siebie kształtuje się całe życie. I wszystkim zdrowym jak i nie musimy jej życzyć ❤

Ale sztos🔥 bez względu na wszystko staram się cieszyć życiem 😊

Tak, to jest to 🙂 uwielbiam życie, zwierzęta, przyrodę smaki, zapachy. Uwielbiam delektować się szczęściem ludzi

Nasz człowiek😃😃😃💪💪💪💪🔥

Ufff jaki wilk 😏

Super słowa 👍👏❤️

Uhhhh🥵 jest moc💪🏼🔥

Fot. Instagram

Sylwester Wilk ma 24 lata. Miał zaledwie 12 lat, gdy zaczął biegać. Kilka lat później wpadł w kłopoty. Uzależnił się od alkoholu, narkotyków i leków. Na szczęście wrócił do zdrowia. Później wziął udział w show „Ninja Warrior Polska” . Tuż potem uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego stracił nogę.

Brał udział w „Tańcu z Gwiazdami”, ale musiał zrezygnować z programu z powodów zdrowotnych.

Zobacz także: Operator żurawia poszedł do telewizji i zaczął…

Fot. PolsatKomentarze