Szczere wyznanie Daniela Martyniuka! „Nienawidzę alkoholu…”

Szczere wyznanie Daniela Martyniuka! „Nienawidzę alkoholu…”. W zeszłym roku media rozpisywały się kryzysie w związku syna Zenka Martyniuka. Chłopak przyznał, że ma już dosyć małżeństwa i zamierza wziąć rozwód z Eweliną.

 

 

 

Szczere wyznanie Daniela Martyniuka! Syn króla disco polo przeszedł prawdziwą metamorfozę?

 

 

 

Mojego życia z żoną nie da się już posklejać, ona jest rządzona przez matkę. Jeszcze zanim się pobraliśmy, jej mama wtrącała się we wszytko. Ewelina już wtedy mówiła: „zabierz mnie stąd”. Teściowa ją buntuje przeciwko mnie, matka jej zagroziła, że jak będzie ze mną, to jej rodzina się od niej odwróci. Ja powiedziałem, że tak dalej być nie może, żeby teściowa wtrącała się we wszytko i postawiłem ultimatum – mówi w rozmowie z Pudelkiem. My chcemy żyć normalnie, jak młodzi ludzie! – mówił w 2019 roku Daniel.

 

 

 

Daniel nie był najlepszym mężem i tatą dla córeczki Laury. Uwielbiał drogie samochody, alkohol i hulaszczy tryb życia. Wielokrotnie miał też problemy z policją. Choć wiele osób nie widziało dla niego ratunku, młodzieniec postanowił zawalczyć o swój związek. W rozmowie z dziennikarzami opowiedział o swojej przemianie.

 

 

 

Nie będzie żadnego rozwodu. Zrobię wszystko, żebyśmy byli razem. Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Ewelina przyjedzie 1 sierpnia na moje 30. urodziny. Już nie kogę się doczekać spotkania. Teściów też serdecznie zapraszam. Jestem z nimi w kontakcie. Powiedziałem ostatnio trochę przykrych słów. Alkohol namieszał mi w głowie i wyszło jak wyszło. Nienawidzę alkoholu. Już po niego nie sięgnę. Będę walczył o rodzinę – mówił stanowczo syn Zenona Martyniuka.

 

 

 

Daniel zrozumiał, że dobro rodziny jest najważniejsze. Postanowił zacząć wszystko od nowa. Zdał sobie sprawę, że ma najwspanialszą żonę na świecie i chce dla niej jak najlepiej. Przeprosił ją też za incydenty na Instagramie.

 

 

 

Mam najpiękniejszą żonę na świecie. Nie znam piękniejszej kobiety. Chcę, żebyśmy razem wychowywali Laurę. Może zamieszkamy na jakiś czas w Koninie. Ewelina jest młoda, więc nie dziwię się jej, że chce być bliżej swojej mamy. Pracujemy już nad poprawą naszych relacji. Robiłem Ewelinie na złość. Nigdy w życiu nie powinienem powiedzieć o żonie słów, które padły w filmikach. Wstyd mi za moje zachowania. Chcę zacząć wszystko od nowa… – powiedział do dziennikarzy Daniel. 

 

 

Sprawdź też: Szok! Zobacz, jak w przeszłości wyglądała DAGMARA Z KRÓLOWYCH ŻYCIA!

Zdjęcie: YoutubeKomentarze