SZOK w Krakowie! Nie uwierzysz, co mężczyzna przewoził w BAGAŻNIKU!

Ale szok! Nie uwierzysz, co ten mężczyzna miał w bagażniku auta! Wszystko działo się w Krakowie!

Na początku tygodnia krakowscy policjanci dokonali zatrzymania 29-latka, który w samochodzie przewoził… To się w głowie nie mieści!

Zobacz także: Dzień Babci i Dziadka już za kilka dni! Podpowiadamy, co kupić na prezent!

Funkcjonariusze udali się na jedno z krakowskich osiedli w pobliżu Placu Centralnego. Wcześniej dostali informację, że może tam przebywać mężczyzna, który łamie prawo.

– Próbując wyjechać z osiedla, został zatrzymany do kontroli. Policjanci wylegitymowali 29-latka oraz przeszukali pojazd, którym się poruszał. W toku tych czynności funkcjonariusze natrafili w bagażniku samochodu na 2 worki foliowe, w których znajdowało się ponad 5 kg suszu roślinnego. Substancja ta została zbadana za pomocą testerów narkotykowych, które wykazały, że jest to marihuana – relacjonują policjanci.

29-latek został już zatrzymany. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania, a także przygotowania do wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków.

Fot. Pixabay

29-latek może trafić do więzienia na 10 lat. Na razie zdecydowano o aresztowaniu go na 3 miesiące.

To straszne, że mimo takich kar ludzie nadal sięgają po narkotyki i nimi handlują!

Przypomnijmy, że niezwykle szokujący poród miał miejsce w Skarżysku! Policjanci przecierali oczy ze zdumienia! Co tam się wydarzyło? Czy kobieta szczęśliwie urodziła?

To była naprawdę nietypowa interwencja policjantów! Czegoś takiego na pewno się nie spodziewali! Co wydarzyło się w Skarżysku?

Zobacz także: ISTOTNA zmiana w sprawie zasiłku! TO ważna wiadomość dla rodzin!

Fot. Pixabay

Źródło: policja.plKomentarze