Szok! Zespół „Daj to głośniej” będzie nas reprezentował na Eurowizji?!

Dla wszystkich fanów muzyki tanecznej ta wiadomość to prawdziwy szok! Piosenka „Mama ostrzegała” była prawdziwym hitem minionego lata! A teraz zespół „Daj to głośniej” pojadą na Eurowizję? Kariera w stylu amerykańskim!

 

Jeszcze w zeszłym roku nikt o nich nie słyszał. Wiedli spokojne, ciche życie. Wszystko się zmieniło dopiero po tym, jak w maju na swoim kanale na YouTube zespół „Daj to głośniej” opublikował piosenkę, która stała się prawdziwym hitem minionego lata. Członkowie zespołu chyba nawet nie spodziewali się, że jedną piosenką podbiją wszystkie listy muzyczne. Od maja członkowie zespołu mają bardzo napięte kalendarze!

 

Koncerty wypełniają ich kalendarz! A zaproszeń ciągle przybywa. Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu zagrali brawurowo na Sylwestrze w Chorzowie, który został zorganizowany przez Telewizję Polsat. Podbili tam nie tylko serca Ślązaków, ale także i milionów widzów przed telewizorami, którzy z niecierpliwością czekali, aż wybrzmi „Mama ostrzegała”.

 

Popularność tego zespołu można powiedzieć dana im była z dnia na dzień. Minione wakacje skupiały się wokół dwóch utworów „Mama ostrzegała” oraz piosenki „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrariego! Nic więc dziwnego, że po takim gorącym przyjęciu przez publiczność zespół „Daj to głośniej” idzie krok naprzód!

 

Jak czytamy na ich profilu w mediach społecznościowych:

Możemy też już w tech chwili oficjalnie potwierdzić, że bierzemy udział w eliminacjach do EUROWIZJA 2020, to już 19-20.01.2020 nagrania do programu „Szansa na sukces”. Trzymajcie kciuki!
Zespół, który zwycięży w programie „Szansa na sukces” pojedzie do Holandii. Przypomnijmy: Eurowizja 2020 odbędzie się w dniach 12-16 maja w Rotterdamie. Może przyszedł czas na to, żeby postawić na mieszankę muzyki ludowej i disco-polo? Fani zespołu pewnie byliby bardzo zadowoleni, gdyby wokalistom hitu „Mama ostrzegała” udało się wygrać polskie eliminację. To z kolei oznacza, że cała Europa mogła by się zarazić tym utworem, jak w zeszłym roku Polacy.
A Wy kogo byście chcieli na Eurowizji? „Mama ostrzegała” czy „Ona by tak chciała”. Piszcie w komentarzach!

Komentarze