Wyciekła INTYMNA tajemnica Roksany Węgiel! W wieku 15 lat…

Kariera Roksany Węgiel rozwija się w bardzo przyśpieszonym czasie. Przypominamy, że dziewczyna ma dopiero 15 lat!

Oprócz wokalnego talentu Roksany Węgiel dziennikarzy interesuje oczywiście życie prywatne piosenkarki. Jak taka młoda dziewczyna potrafi pogodzić naukę, szkołę i czy w tym wszystkim był już moment pierwszego zauroczenia?

 

Z pewnością wzrastająca gwiazda jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce (a na pewno jedną z najbardziej pracowitych). Zaistniała dzięki udziałowi w programie „The Voice Kids”. Jej mentorką była Edyta Górniak. Roksana Węgiel śpiewająco wygrała show. Zdobyła też pierwsze miejsce w zeszłorocznym konkursie Eurowizji Junior, który odbywał się w Mińsku na Białorusi.To właśnie tam…

poznała Daniela Yastremskiego, w którym momentalnie się zauroczyła. Wokalistka udzieliła nawet wywiadu „Vivie” i przekonywała, że to właśnie przy Danielu w końcu zrozumiała, co to znaczy mieć motyle w brzuchu. Niestety płomienne nastoletnie uczucie nie trwało zbyt długo. Powodem rozstania miała być dzieląca ich odległość i brak wolnego czasu.

 

Jak donosi Fakt, rodzice Roksany stwierdzili, że nie powinna angażować się w żaden związek, tylko skupić się na nauce i karierze. 

 

 

ZOBACZ TEŻ:ZATRWAŻAJĄCE informacje nt. Królikowskiego! „Łzy same spływają po policzkach.”

 

„To nieprawda, broń boże, nie zabraniamy jej się spotykać z chłopakami. Roksana stara się spotykać ze znajomymi. Też ta relacja z Danielem nie jest zakończona definitywnie, zostali przyjaciółmi. Co będzie, to czas pokaże. Jest jeszcze bardzo młoda, ma jeszcze dużo czasu na związki”!wyznała mama gwiazdy.

 

 

Czy drogi Roksany i Daniela jeszcze kiedyś się zejdą?

 

 

Źródło:pudelek

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze