Bogusław Linda pokazał córkę! JEST NAPRAWDĘ PIĘKNA

Bogusław Linda pokazał córkę podczas premiery najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego „Psy 3”! Trzeba przyznać, że dorosła już pociecha pana Bogusława jest naprawdę piękna!

Bogusław Linda na premierę przyszedł z córką!

Pierwsza część „Psów” miała swoją premierę 20 listopada 1992 roku. Film okazał się prawdziwym hitem. Przyniósł twórcom ogromny sukces i zyskał miano kultowego. W 1994 roku produkcja doczekała się sequela pod tytułem „Psy 2. Ostatnia krew”. „Psy 3. W imię zasad” opowiada o losach Franza Maurera, który po 25 latach wychodzi z więzienia. Mężczyzna będzie musiał odnaleźć się w nowej rzeczywistości, pozbawionej zasad i lojalności. W filmie oprócz Lindy zobaczymy Cezarego Pazurę, Sebastiana Fabijańskiego, Marcina Dorocińskiego, Mirosława Bakę, Jana Frycza oraz Artura Żmijewskiego.

Na premierze najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego pojawiło się mnóstwo znanych osobistości. Bogusław Linda, który w „Psach 3” wcielił się w postać Franza Maurera na wydarzenie przyszedł z ukochaną córką, Aleksandrą Lindą. 28-letnia córka aktora także zagrała w filmie.

Aleksandra Linda zajmuje się głównie modelingiem. 28-letnia Ola poszła za przykładem swojej mamy Lidii Popiel, która także była modelką pod koniec lat 70. Córkę Bogusława Lindy mieliśmy już okazję oglądać na dużym ekranie w filmach „Totem” czy „Diablo. Wyścig o wszystko”. W najnowszej produkcji Pasikowskiego Ola zagrała rolę Janki.

Zobaczcie, jak na premierze filmu „Psy 3” prezentowała córka Bogusława Lindy!

 

Zobacz też:  TA pora roku najbardziej sprzyja ZDRADOM! To…Komentarze