Szokujące nagranie z Sycylii! Policjant upokarzał imigrantów i kazał im się bić!

W sieci pojawiło się szokujące nagranie, które powstało na terenie ośrodka dla imigrantów na południowym krańcu Sycylii (Włochy). Na filmie widać, jak jeden z policjantów upokarza młodych mężczyzn z Tunezji, a później instruuje jak mają się wzajemnie bić.

Pomimo tego, że funkcjonariusz zachowywał się karygodnie to nikt  z jego kolegów nie zwrócił mu uwagi. Reszta policjantów stała i przyglądała się co wyprawia mężczyzna. Przykra sytuacja wydarzyła się w ośrodku dla uchodźców w miejscowości Favara na południu Sycylii. Jego pracownicy i miejscowa policja zajmują się przejmowaniem imigrantów z Północnej Afryki. Okropne zachowanie policjanta utrwalił na filmie jeden z mężczyzn, który przebywał w ośrodku. Na nagraniu widzimy jak jeden z mundurowych zmusza chłopców, by okładali się po twarzach ku uciesze wszystkich zgromadzonych wokoło. 

 

 

ZOBACZ:Łapiesz zadyszkę i szybko się męczysz przy najprostszych czynnościach? To poważne ostrzeżenie dla twojego organizmu!

 

 

 

Chwilę później sytuacja wymknęła się spod kontroli, ponieważ policjant mocno się zdenerwował, że nastoletni Tunezyjczycy biją się zbyt słabo. Mężczyzna dwukrotnie uderzył w twarz jednego z nich sugerując mu z jaką siłą ma bić swojego kolegę. Na nagraniu słychać jak policjant dopinguje i podpuszcza chłopców. Film z bulwersującym zachowaniem pracownika służb mundurowych trafił do jego przełożonych, którzy sprawę potraktowali bardzo poważnie i wydalili mężczyznę ze służby. Policjant stanie wkrótce przed sądem, gdzie odpowie za znęcanie się. 

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.comKomentarze