Tajemnica rodziny Magdy Gessler WYSZŁA NA JAW! Zdradził ją syn restauratorki!

Syn znanej i cenionej restauratorki Magdy Gessler ujawnił tajemnicę o ich rodzinie. Wiele osób będzie w szoku. 

Magda Gessler to polska restauratorka, właścicielka lub współwłaścicielka kilkunastu restauracji, malarka, pisarka, felietonistka i osobowość telewizyjna. Od wielu lat prowadzi program ,,Kuchenne Rewolucje” w którym odwiedza restauracje w Polsce i przeprowadza w nich prawdziwą rewolucję! Program ogląda mnóstwo widzów, ze względu na energię pani Magdy a także jej niezwykły temperament oraz miłość do kuchni i do jedzenia. Można wręcz powiedzieć, że Pani Magda Gessler jest prawdziwą królową dobrego jedzenia. Jakiś czas temu syn restauratorki wyznał prawdę na temat rodziny Magdy Gessler. Wiele osób będzie w szoku.

 

ZOBACZ TAKŻE: SPORE ZMIANY w Biedronce! Już niedługo w sklepach NIE BĘDZIE…

 

Magda Gessler w każdej rozmowie z dziennikarzami podkreśla jak ważną rolę w jej życiu odgrywają dzieci. Więź restauratorki ze swoją córką Larą oraz synem Tadeuszem jest bardzo silna. Córka Magdy Gessler spodziewa się dziecka, co za tym idzie – królowa Kuchennych Rewolucji zostanie babcią. Jednak to nie koniec niespodzianek…

 

Tadeusz Muller, starsze dziecko restauratorki rzadko wypowiada się publicznie. Jednak tym razem postanowił skomentować swoje życie prywatne. Siostra Lara uświadomiła Tadeuszowi, że czas mija nieubłaganie i tym samym stała się dla niego inspiracją.

 

– Muszę przyznać, że ciąża Lary trochę mnie zainspirowała, żebym i ja już został tatą. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość powiedział w wywiadzie dla „Faktu” Tadeusz Muller.

 

Czy to oznacza, że już niedługo Magda Gessler zostanie babcią dwojga wnucząt? Z pewnością, sprawdzi się w tej roli doskonale ze względu na swoją otwartość do świata i wielkie serce.

źródło: jastrzabpost, fakt / fot. instagram

 

 

Komentarze