TAK rozprzestrzenia się koronawirus! Ten film SZOKUJE (WIDEO)

Kiedy cały świat walczy z koronawirusem Japończycy postanowili zrobić eksperyment. Jasno wynika z niego, jak szybko może rozprzestrzenić się koronawirus. Wszystko to zostało przedstawione na filmie. Film ten może szokować!

 

Japończycy postanowili zrobić pewien eksperyment, by pokazać jak szybko może rozprzestrzenić się koronawirus. NHK to nadawca publiczny, który wraz ze współpracą z ekspertami ds. zdrowia przeprowadził w/w eksperyment.

 

Wszystko to zostało nagrane. Na filmie widać jak 10 osób wchodzi do restauracji. Jedna z osób była „zarażona” farbą. Reszta osób zasiada przy stole, a po jakimś czasie idzie do bufetu by wziąć sobie jakieś jedzenie.

 

Do badania wykorzystano światło ultrafioletowe, które pokazało na filmie, jak szybko i gdzie dokładnie rozprzestrzenił się wirus. Co ciekawe wirus ten rozprzestrzeniał się bardzo szybko, z jednej osoby na drugą.

 

Kiedy wchodzili do restauracji tylko jeden z uczestników eksperymentu był ubrudzony farbą. Teraz film wykazał, że po pójściu do bufetu brud z farby miał już praktycznie każdy uczestnik. Badanie pokazało również, że farba znajduje się także na żywności i sztućcach do tej żywności, a także na obrusie czy samym rachunku.

 

Dzięki temu badaniu można przedstawić konkretne wnioski. Badanie wykazało bowiem jak bardzo istotna w czasie pandemii jest higiena i do czego może doprowadzić zapominanie o dbaniu o higienę.

 

Filmik można zobaczyć tutaj:

 

Co sądzicie na temat takiego eksperymentu?

 

Źródło: o2.plKomentarze