Znamy KWOTĘ porodu Anny Lewandowskiej! SPADNIECIE z krzeseł!

O rodzinie Lewandowskich rozpisują się codziennie media z całej Polski. Robert Lewandowski jest także znanym i cenionym piłkarzem również poza granicami kraju. Ostatnio para znowu została rodzicami. Cena porodu zwala jednak z nóg!

 

Na początku maja bieżącego roku Anna i Robert Lewandowscy po raz drugi zostali rodzicami. Urodziła im się córka, którą nazwali Klara. Informacją o porodzie Robert Lewandowski od razu podzielił się w mediach społecznościowych.

 

Witaj malutka. Witamy na świecie, Laura. Dobra robota, mamo. 

-napisał na swoim oficjalnym koncie na Instagramie w języku angielskim Robert Lewandowski.

 

Pod dodanym postem pojawiło się tysiące pozytywnych komentarzy. Sporo osób gratulowało Lewandowskim i życzyło zdrowia ich nowo narodzonej córeczce.

 

Jak wiadomo Państwo Lewandowscy nie mieszkają teraz w Polsce, a w Niemczech. Tam też odbył się poród małej Klary. Jak pewnie się domyślacie taki poród musiał sporo kosztować. Jak informuje Fakt Klara urodziła się w jednej z prywatnych klinik w Monachium, a te nie są najtańsze.

 

Fakt doniósł również, że za poród w takiej klinice płaci się 5 tysięcy do 15 tysięcy euro. Tabloid zaznaczył jednak, że Lewandowscy byli w tej klinice kilka dni dlatego też cena mogła wynieść i 50 tysięcy.

 

Rzeczywiście kwota ta jest ogromna i wielu może szokować. Ważne jednak, że dziecko urodziło się zdrowe.

 

A Wy co sądzicie na temat takiej kwoty?

 

Źródło: alaluna.pl

Komentarze