Tańsze bilety za dowód rejestracyjny w ten weekend

W ten weekend PKP Intercity przygotowuje promocję dla kierowców. Każdy, kto przedstawi dowód rejestracyjny, będzie mógł pojechać w dowolną trasę pociągiem TLK za 29 zł, a za 49 zł Expresem.

Pociągami TLK (dawnymi pospiesznymi) i IC (o wyższym standardzie) w 2 klasie na terenie całego kraju zapłacimy w weekend 6-7 lutego jedynie 29 zł. Za 49 zł pojedziemy najwyższą klasą: EIC i EIP, czyli odpowiednikami dawnych Expresów. Kupujący może również nabyć bilety w atrakcyjnych cenach dla osób, z którymi podróżuje, ale maksymalnie dla tylu, ile miejsc znajduje się w jego aucie.

Mamy już pewne sukcesy w pozyskiwaniu pasażerów autobusów, jednak największą grupą którą chcielibyśmy zachęcić do podróży PKP Intercity są podróżujący prywatnymi samochodami. Dlatego już w sobotę ruszamy z kolejną akcją promującą nasze usługi wśród osób, które planując weekendowe podróże wybierają samochód. Dla nich oraz ich towarzyszy mamy bilety na nasze połączenia w specjalnych, promocyjnych cenach – mówi Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity.

Chcemy zachęcić podróżnych, wybierających samochód jako środek transportu, do tego aby sami sprawdzili jak wiele się zmieniło na lepsze na kolei i w Intercity. Oprócz dobrej ceny biletów oferujemy komfortową podróż, atrakcyjny czas przejazdu i bezpieczeństwo. Nie wykluczamy, że będziemy tę akcję kontynuować w trakcie kolejnych wybranych weekendów – dodaje Leonkiewicz.

Liczba biletów nie jest limitowana. Na ważny dowód rejestracyjny można zabrać tyle osób, na ile zarejestrowane jest auto.

Źródło: http://www.rynek-kolejowy.pl

DZKomentarze