Tę dziewczynkę zna dziś cała Polska! Zrobiła ogromną karierę aktorską!

Tę dziewczynkę zna dziś cała Polska! Z pewnością nie przypuszczała wówczas, że w przyszłości zrobi ogromną karierę aktorską!

 

Tę dziewczynkę zna dziś cała Polska!

Znani celebryci chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Uwielbiają dzielić się swoimi zdjęciami z przeszłości, opowiadać o młodzieńczych latach. Dzięki tym wyjątkowym pamiątkom, możemy zobaczyć, jak wiele lat temu prezentowali się nasi ulubieni aktorzy czy piosenkarze.

 

 

 

 

Dziewczynkę ze zdjęcia z pewnością niejednokrotnie widzieliście w kultowym serialu „Ranczo”. W przeszłości grała również w serialu „Miodowe lata” i „Całkiem nowe lata miodowe”. Domyślacie się, kim może być bohaterka fotografii?

 

 

 

 

 

To Katarzyna Żak. Popularna aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, a także wokalistka. W serialu „Ranczo” wiele lat odgrywała postać Kazimiery Solejuk.

 

 

 

 

Pani Katarzyna Żak urodziła się 19 października 1963 w Toruniu. Ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Była związana z Teatrem Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego we Wrocławiu. Zadebiutowała tam rolą Panny Młodej w Sztukmistrzu z Lublina. Uhonorowana w 1993 roku nagrodą Towarzystwa Przyjaciół Teatru we Wrocławiu dla młodego aktora. Przez wiele lat grała na deskach Teatru Rampa w Warszawie. Oprócz tego współpracuje z warszawskimi teatrami: Komedia, Roma,  Och-Teatr, Capitol, Syrena.

 

 

 

 

 

Prywatnie jest mamą dwóch córek: Zuzanny i Aleksandry, a także żoną Cezarego Żaka. Para wstąpiła w związek małżeński w 1985 roku. W 2019 aktorka nagrała album z piosenkami Agnieszki Osieckiej pt. Miłosna Osiecka. 

 

 

Źródło: Wikipedia, Youtube

Zobacz również: Co stało się Małgorzacie Rozenek podczas lotu do USA?! Oficjalne informacjeKomentarze