TE sceny naprawdę pokazano w TVP! Młoda aktorka przed kamerą zaczęła…

Marcjanna Lelek jest dobrze znana widzom TVP z roli Natalki w serialu „M jak Miłość”. Młoda aktorka niejednokrotnie udowodniła, że nie straszne jej są mocno erotyczne, odważne sceny. Gwiazda ma na koncie występ w filmie „Pół Wieku Poezji Późnej”, gdzie musiała rozebrać się do naga i zagrać w bardzo pikantnej scenie miłosnej.

Marcjanna Lelek, która większości z nas kojarzy się z rolą Natalki z „M jaj Miłość” po raz kolejny udowodniła, że nie boi się żadnych wyzwań i niestraszny jej udział w mocno pikantnych scenach. Młoda aktorka zagrała niedawno w filmie „Pół wieku poezji polskiej” wyreżyserowanego przez Jakuba Nurzyńskiego. Lelek zagrała w nim w bardzo odważnej scenie miłosnej i udowodniła, że nie wstydzi się swojego ciała.

ZOBACZ:Aktorka z M JAK MIŁOŚĆ, w 17 LAT po ŚLUBIE przyjęła NAZWISKO męża! Teraz nazywa się DOMINIKA…

 

 

24-letnia aktorka wciela się w nim w rolę Keiry. Film ze względu na swoją fabułę porównywany jest do „Wiedźmina” i nakręcony w podobnym klimacie. Co najważniejsze można go zobaczyć za darmo w serwisie YouTube. Wracając do tematu Marcjanna Lelek (Keira) zagrała w bardzo zmysłowej scenie seksu z Julianem (Marcin Bubółka) do, którego doszło w starej szopie. Na ekranie produkcji możemy jeszcze zobaczyć takich aktorów jak Kamila Kamińska czy Zbigniew Zamachowski.

 

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Aktorka serialu „rodzinka.pl” odeszła niespodziewanie. Przyznała, że cierpi na…

 

źródła: plotek.pl, foto youtube.com, wideo youtube.com

 Komentarze