lasu

Kraków: Wybrał się na spacer i dokonał makabrycznego odkrycia! W lesie natknął się na ludzkie zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu!

Makabrycznego odkrycia w lesie na krakowskich Bielanach dokonał spacerujący mężczyzna. W pewnym momencie zauważył dziwny kształt w gęstwinie, kiedy podszedł bliżej okazało się, że były to ludzkie zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu. Patolodzy ustalili, że denat był mężczyzną, a bezpośrednią przyczynę jego śmierci wskaże sekcja zwłok. Krakowscy policjanci próbują również ustalić personalia zmarłego.

Spacerujący po lesie mężczyzna natknął się na zwłoki w poniedziałek. O swoim znalezisku natychmiast powiadomił policjantów. Oględziny ciała znalezionego w lasku na Bielanach trwały do późnych godzin wieczornych. Z informacji przekazanych przez policjantów wynika, że zwłoki znajdowały się w stanie daleko posuniętego rozkładu.

 

 

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone i przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie. Sekcja zwłok pozwoli odpowiedzieć co było bezpośrednia przyczyną jego śmierci. Jednak według wstępnych ustaleń policji wynika, że do jego śmierci nikt się nie przyczynił. W spodniach denata odnaleziono również dokumenty. Policja sprawdza czy w rzeczywistości należały one do niego.

 

 

 

źródła: fakt.pl, foto pixabay.com

REKLAMA

Komentarze