Tego już NIE ukryją! Do sieci trafiło nagranie z Meghan Markle!

Jest nagranie. Tego już nikt nie ukryje! Chodzi o Meghan Markle.

 

 

Meghan Markle jeszcze przed poznaniem księcia Harry’ego i podbojem brytyjskiej rodziny królewskiej całkiem nieźle radziła sobie jako aktorka. Kiedy tylko na początku tego roku Harry i Meghan zapowiedzieli rezygnację z obowiązków księżnej i księcia Sussex, wiele osób mówiło, że Meghan powróci do Hollywood.

 

 

Meghan według nieoficjalnych informacji zatrudniła już nawet agenta, który rozpoczął negocjacje intratnych kontraktów dla żony księcia Harry’ego.

 

 

Ostatnio wiele mówiło się na temat współpracy Meghan z wytwórnią Disney’a. Księżna Sussex została lektorem użyczając głosu do najnowszego filmu znanej wytwórni. Meghan zgodziła się ponieważ Disney wsparł finansowo organizację chroniące słonie przed kłusownikami Elephants Without Borders. Według medialnych przecieków pomocny w zdobyciu przez Meghan angażu był jej mąż – książę Harry.

 

W trakcie odbywającej się w Londynie  premiery Króla Lwa Harry rozmawiał z dyrektorem koncernu Bobem Igerem. To wtedy mocno chwalił umiejętności swojej żony. Próbkę zdolności lektorskich Meghan możemy usłyszeć w zwiastunie :

fot. YouTubeKomentarze