To NAJFAJNIEJSZA PRACA NA ŚWIECIE! Jest związana z Instagramem!

praca

Instagram cieszy się ogromnym powodzeniem, a ludzie za jego pośrednictwem dzielą się tam głównie odbytymi podróżami. W związku z tym istnieje praca, która… 

Przedstawiamy pracę związaną z Insagramem, która łączy w sobie przyjemne z pożytecznym. Wszystko wynika z coraz większego zapotrzebowania także z rozpowszechnianych reklam za pośrednictwem tego typu mediów. Prowadzenie Instagramu stanowi dziś źródło dochodów dla niejednego gwiazdora. Poszukiwani są więc ludzie, do zarządzania kontem na Instagramie!

 

Australijski milioner, który dopiero co zatrudnił osobistego asystenta do „najfajniejszej pracy na świecie” pragnie powiększyć swój zespół. Poszukuje nowego osobistego fotografa. W zamian za piękne zdjęcia oferuje pensję w wysokości 37 600 USD!

 

Matthew Lepre, założyciel Ecom Warrior Academy, potrzebuje kogoś, kto będzie mu towarzyszył w trakcie podróży po Europie i Stanach Zjednoczonych, jednocześnie robiąc zdjęcia i publikując je w mediach społecznościowych. 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Przemyt HEROINY na lotnisku Chopina! Wpadł, bo zapomniał…

 

 

 

„Tylko w ciągu ostatniego roku udało mi się rozwinąć biznes podczas podróży do ZEA, Indonezji, USA, Nowej Zelandii, Włoch, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii i Tajlandii. Do tej pory polegałem na swoim najlepszym przyjacielu, który zawsze był ze mną, aby robić zdjęcia telefonem– mówi milioner.

 

Ostatnio moja firma bardzo szybko się rozwinęła i teraz potrzebuję, aby mój kolega, Mitch pracował w nieco innych obszarach. Dlatego, dodaję to ogłoszenie, aby znaleźć kogoś, kto zastąpi go w dotychczasowych obowiązkach fotografa”– dodaje Matthew Lepre.

 

 

 

Zapewne taka praca to świetne rozwiązanie dla ludzi niezależnych i elastycznych, którzy pragną poznawać świat i nie boją się nowych wyzwań.

 

 

 

Źródło:populare.pl

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze