[VIDEO] Czarny pastor „wskrzesił” nieboszczyka na oczach wiernych. Nie zobaczysz dziś nic bardziej absurdalnego!

Afryka dzika – kontynent kontrastów i tajemnic. Jednym z najbarwniejszych elementów są chyba domorośli cudotwórcy, przeróżni szamani, szarlatani i pseudochrześcijańscy kaznodzieje, którzy rzekomo potrafią dokonywać cudów. Gdy patrzymy na takie obrazki, to choć nie chcemy brzmieć jak rasiści, to tak właśnie wyobrażamy sobie Europę 700-800 lat temu…

Pastor Alpha Lukau na wierne grono wyznawców, które na pewno powiększyło się po publikacji tego nagrania. Zarejestrowano je w RPA, podczas gdy Lukau odprawiał obrzęd nad nieżyjącym od trzech dni Trevodene’em Trevorem. Rzekomo nieżyjącym. Zresztą, sami oceńcie:

 

 

ZOBACZ: Poderżnęła gardło swojemu dziecku tuż po porodzie i wyrzuciła zwłoki do Odry. Nowe fakty

 

Nie chcemy wyjść na niewiernych Tomaszów, ale jak na nasze, to rzekomy nieboszczyk cały czas oddycha, a nawet od czasu do czasu miele jęzorem w spierzchniętych ustach – widać, że granie trupa mu nie służy.

 

Obrzęd oczywiście się udał – jak widać na koniec nagrania mężczyzna powstaje niczym Frankenstein, albo Drakula z trumny i „wraca do życia”. Najbardziej dotknięci poczuli się… właściciele zakładów pogrzebowych, które wzięły udział w tym marnym spektaklu. Kingdom Blue, Kings & Queens Funeral Services i Black Phoenix zamierzają złożyć pozwy przeciwko kościołowi Alphy Lukau.

 

Po udanym „wskrzeszeniu” odbyła się wielka feta, na której niedawny nieboszczyk spożywał pierwsze pokarmy. Jak widać, szło mu to dość opornie….

Internauci wyśmiali ten event i publikują coraz to nowe parodie pod hashtagiem #RessurectionChallenge. A Wam jak się spodobały moce czarnego pastora z Afryki?Komentarze