Warszawa: Zamienił jej życie w horror. Bił i zmuszał do prostytucji

23-letni mieszkaniec Ząbek został zatrzymany przez policję po tym, jak funkcjonariusze dostali wiadomość, że prawdopodobnie przetrzymuje on 23-letnią obywatelkę Ukrainy. Zgłoszenie okazało się być makabryczną prawdą.

 

23-latka była przetrzymywana na terenie Warszawy. Policjantom udało się do niej dotrzeć i dziewczyna potwierdziła ich podejrzenia. Okazało się, że 23-latek z Ząbek przetrzymywał ją od początku maja. Zniszczył jej laptopa i tablet, żeby nie mogła się z nikim kontaktować i zagroził, że ją zabije jeśli spróbuje uciec.

 

Jakby tego było mało młoda kobieta była zmuszana do prostytucji i regularnie bita przez swojego oprawcę. Poza tym mężczyzna zmuszał ją do picia płynu o nieustalonym składzie.

 

Policjanci przyjęli od kobiety stosowne zawiadomienie o popełnionym przestępstwie i jeszcze tego samego dnia zatrzymali w Ząbkach 23-latka

– powiedział rzecznik policji z Ząbek, asp. szt. Tomasz Sitek, cytowany przez portal fakt24.pl

 

23-latka udało się bezproblemowo zidentyfikować i zatrzymać na terenie Ząbek. Jeśli ciążące na nim zarzuty byłyby za słabe, to przy mężczyźnie  znaleziono też metaamfetaminę, mefedron i amfetaminę. Dlatego też prokuratura mogła postawić mu cały długi szereg zarzutów: posiadania narkotyków, zniszczenia mienia, zmuszania do określonego zachowania, gwałtu oraz zmuszania do prostytucji. Grozi mu teraz od 2 do 12 lat więzienia. Na rozpoczęcie sprawy poczeka w areszcie, do którego na trzy miesiące skierował go sąd.Komentarze