WNUCZKA MILLERA w #hot16challenge! Zobacz VIDEO!

W ostatnim czasie hot16challenge zyskuje rozgłos, szczególnie, gdy w wezwaniu biorą udział znane osobistości, politycy i gwiazdy.

Wyzwanie hot16challenge polega na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny.

 

Ta druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – „Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.

 

Zobacz jak rapuje Monika Miller!

 

Wnuczka Leszka Millera ma 25 lat i jest dosyć barwną osobą chociażby ze względu na swoją miłość do tatuaży. Kobieta zaczęła pokrywać nimi swoje ciało już w wieku 15 lat. Otwarcie przyznaje, że jest osobą biseksualną. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy użytkowników. Jej wielką pasją jest muzyka – wnuczka Leszka Millera założyła już nawet swój kanał na YouTube.

 

OTO VIDEO!

 

 

 

Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge. Całą akcję można śledzić na stronie: https://hot16challenge.network.

 

ZOBACZ TEŻ:Majka Jeżowska w #hot16challenge! Zobacz nagranie!

 

 

Źródło:YouTube

Źródło zdjęcia:YouTube

Źródło nagrania:YouTube

Komentarze