Woźniak-Starak przestała to ukrywać wyznała prawdę. „Nigdy mnie nie słuchał…”.

Woźniak-Starak

Rok 2019 był bardzo ciężki dla Agnieszki Woźniak-Starak. Gwiazda telewizji TVN w sierpniu straciła ukochanego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął podczas rejsu łodzią motorową na jeziorze Kisajno (Mazury). Śmierć męża sprawiła, że prezenterce telewizyjnej zawalił się świat.

Od dramatu minęło ponad pół roku. Agnieszka Woźniak-Starak powoli zaczyna układać sobie życie po stracie ukochanego i ku uciesze fanów publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Choć gwiazda do dziś nie może pogodzić się ze śmiercią męża, to jednak powoli coraz częściej pojawia się w telewizji. Prezenterce TVN będzie na pewno ciężko być sobą sprzed tragedii, gdzie jak choćby w programie Asia Express mogliśmy ją oglądać roześmianą i pełną energii. Barierę będzie bardzo ciężko przełamać, ponieważ ból i pustka po śmierci kogoś bliskiego niejednokrotnie potrafią nas złamać. Mimo to celebrytka stara się trzymać dzielnie i radzi sobie z tym bardzo dobrze.

 

ZOBACZ: Agnieszka Woźniak-Starak 14 lat temu ZARABIAŁA na życie jako…

 

Nie jest łatwo wrócić do pracy przed kamerami wiedząc, że w domu nie czeka na nas ukochana osoba, której mogliśmy opowiedzieć o swoim dniu w pracy, czy zwierzyć się i porozmawiać o problemach, które nas dręczą. Agnieszka Woźniak-Starak robi jednak wszystko, by przezwyciężyć trudne chwile. Fani, którzy dobrze pamiętają ją z programu „Azja Express” na pewno chcieliby żeby prezenterka była tak radosna jak wtedy. Dlatego warto przypomnieć, jak wesołą i pełną optymizmu osobą zawsze była Pani Agnieszka, co można zobaczyć w załączonym materiale wideo.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Wielkie ZMIANY u Agnieszki Woźniak-Starak! Sąsiedzi zdradzili, że MA…

 

 

źródła: alaluna.pl, foto: instagram.com,

 

 Komentarze