„WSTYD przykładacie się do segregacji”. Poznański basen realizuje zasadę segregacji sanitarnej?

Termy Maltańskie to obiekt rekreacyjny nad Jeziorem Malta w Poznaniu. Obejmuje basen sportowy, basen do skoków oraz baseny geotermalne, a wszystko w pięknym otoczeniu i z kawałkiem plaży.

Nic więc dziwnego, że przy upalnej pogodzie wielu Poznaniaków wybiera się do term by tam wypocząć. Jednak podana przed weekendem informacja rozwścieczyła klientów.

 

https://www.facebook.com/termymaltanskie/

 

Chodziło o to, że otworzono dodatkową kasę dla osób zaszczepionych. Jednak taka wiadomość sprawiła, że osoby nie zaszczepione poczuły się segregowane i dyskryminowane. Klienci nie kryli swojego oburzenia:

 

WSTYD przykładacie się do segregacji,oprócz kasy jest jeszcze coś takiego jak honor i solidarności a nie dzielenie społeczeństwa.

 

Pięknie się wpisaliście w akcję dyskryminacji…fajnie było, ale więcej Was nie odwiedzę póki tego nie zmienicie…. 😞😞😞

 

Dramat. Już nigdy Was z rodziną nie odwiedzimy. Nie interesuje mnie czy ktoś się szczepi czy nie. Historia się powtarza małym krokami. A Wy z Waszym kierownictwem się do tego dokładacie. Przykre.

 

Prowadzący Termy Maltańskie tłumaczyli, że nie chcą nikogo dyskryminować ani segregować. Wyjaśniali, że to rozwiązanie to nic innego jak realizacja rządowych wytycznych. Na terenie basenów może być maksymalnie 50% obłożenia, jednak ten limit nie dotyczy zaszczepionych.

Internauci czy też klienci Term nie wydawali się być przekonani. Większość osób stosowanie ułatwień dla zaszczepionych przyjmuje jako stosowanie utrudnień dla niezaszczepionych. I trudno temu myśleniu odmówić logiki…

 

Zobacz też: Szukasz ochłody w fontannie? Konsekwencje mogą być katastrofalne!

 

https://www.facebook.com/termymaltanskie/posts/4358634977515297Komentarze