TO NIE ŻART! Ten mężczyzna jest w czwartym miesiącu ciąży. Niemożliwe stało się możliwe.

Brytyjczyk Hayden Cross jest pierwszym mężczyzną na świecie, któremu udało się dokonać niemożliwego. Dzięki anonimowemu dawcy nasienia Cross jest w czwartym miesiącu ciąży. Mężczyzna przeszedł operację zmiany płci, ale po tym, jak zdecydował się mieć dzieci, zatrzymał ten proces i zaczął szukać dawcy nasienia w Internecie.

20-latek, który wcześniej był kobietą, przyjmował męskie hormony, ale zdecydował się w międzyczasie na dziecko. Brytyjczyk chciał, żeby NHS sfinansował mu zamrożenie jego jajeczek przed całkowitą zmianą płci. Jednak urzędnicy odmówili finansowania drogiego procesu, który kosztuje 4 tys. funtów, dlatego też Cross zaczął szukać anonimowego dawcy przez Internet.

 

„Przeszukiwałem grupy na Facebooku i w końcu znalazłem odpowiedniego dawcę. Nie musiałem za to nic płacić. Mężczyzna przyszedł do mnie do domu i po prostu dał mi swoje nasienie w pojemniku” – powiedział przyszły ojciec.

 

Hayden Cross planuje dokończyć zmianę płci zaraz po tym, jak dziecko przyjdzie na świat. 20-letni Brytyjczyk zdaje sobie sprawę, że tym co zrobił, naraża się na falę krytyki, jednak pragnienie posiadania biologicznego dziecka było zbyt silne, aby przejmować się tym co ludzie powiedzą.

Źródło Polish Express

MMKomentarze