Zboczony emeryt przez lata gwałcił niepełnosprawnego. WMAWIAŁ mu że…

71-letni zboczony emeryt nie miał żadnych skrupułów. Znalazł sobie ofiarę zupełnie bezbronną i przez długi czas żerował na jej nieświadomości i ułomnościach. Z czasem posuwał się coraz dalej i dalej, na szczęście wreszcie wpadł w ręce organów ścigania! 

71-letni Christopher Fallon z Plymouth w Wielkiej Brytanii zaprzyjaźnił się cztery lata temu z niepełnosprawnym, upośledzonym umysłowo mężczyzną. Przez jakiś czas zdobywał sobie jego zaufanie, stopniowo zbliżając się do niego coraz mocniej. Wreszcie dewiant poczuł się na tyle pewnie, że zaproponował mężczyźnie lecznicze masaże. Wmówił mu, że się na tym zna. W rzeczywistości zboczony emeryt miał jednak zupełnie inny, niecny cel.

Krok za krokiem, masaż po masażu 71-latek przesuwał granicę i w końcu pod pozorem zabiegów zaczął gwałcić niepełnosprawnego mężczyznę.  Ten z racji na swoje ograniczenia nie zawsze nawet wiedział, co się w okół niego dzieje. Gdy jednak coś budziło jego zaniepokojenie, Fallon kłamał w żywe oczy. Wmówił mu np., że dwa wibratory, które przynosi ze sobą, to specjalne przyrządy do masażu.

 

ZOBACZ TEŻ: Pogoda zwariowała. W polskich lasach pojawiły się…

 

Emeryt wmawiał niepełnosprawnemu, że jego „terapia” pomoże mu w „pozbyciu się problemów seksualnych”. Na koniec tej chorej relacji rozbestwił się tak, że odwiedzał ofiarę w każdy poniedziałek, środę i piątek.

 

Gdy niepełnosprawny zorientował się, że coś jest naprawdę nie tak, przez pewien czas bał się protestować. Wreszcie jednak zboczony emeryt wpadł w ręce policji. Teraz w areszcie oczekuje na wyrok. 17 lutego odbędzie się kolejna rozprawa w jego sprawie. Grozi mu ponad 10 lat więzienia.Komentarze