Zdjęcie tego małżeństwa poruszyło miliony osób na świecie! Tak pożegnała umierającego męża!

Wyjątkowy moment przeżyło małżeństwo i personel szpitala w Shenzhen w Chinach. Wszystko za sprawą 77-letniej pani Peng, która w wyjątkowy sposób chciała pożegnać umierającego męża. Kobieta dostała krwotoku mózgowego i przez kilka tygodni była w śpiączce. Kiedy się wybudziła dowiedziała się, że jej 84-letni mąż Gego umiera. Mężczyzna przez cały czas opiekował się swoją żoną i tak bardzo się nią przejął, że dostał ataku serca.

Chinka, która dowiedziała się, że mężowi zostało kilka dni lub godzin życia poprosiła personel, by przenieśli ją na salę w, której leżał. Prośba kobiety została spełniona, dzięki czemu Peng mogła pożegnać umierającego męża. Para była ze sobą długich 57 lat, dlatego starszej pani bardzo zależało by jeszcze raz zobaczyć ukochanego Gego. Wzruszający moment został uwieczniony na fotografii.

 

 

 

Zdjęcie, na którym 77-latka trzyma dłoń umierającego męża poruszyło miliony osób na świecie. Wielu z nich podkreśla, że świadczy ono o tym, że para bardzo się kochała. Kobieta próbowała nawet mówić do swojego męża i prosiła go by otworzył oczy. Nad małżeństwem pochylała się ich córka, w której oczach widać łzy. Fotografię opublikowali pracownicy szpitala, którzy nie spodziewali się aż tak dużego rozgłosu.

 

 

 

źródła: fakt.pl, foto youtube.comKomentarze