Znany raper wyznaje: NAMAWIAŁEM MOJĄ DZIEWCZYNĘ DO POPEŁNIENIA ABORCJI!

„Byłem bardzo nieodpowiedzialnym człowiekiem. Stchórzyłem, spanikowałem” – powiedział w swoim wyznaniu polski raper Tau. Opowiedział o tym, że jako młody człowiek nakłaniał swoją partnerkę do popełnienia aborcji.

Tau, czyli Piotr Kowalczyk to obok Liroya jeden z najpopularniejszych kieleckich raperów. Kilka dni temu postanowił zabrać głos w sprawie, dotyczącej obrony życia nienarodzonych dzieci. Opowiedział o swojej przeszłości. O tym, że gdy razem z dziewczyną spodziewali się dziecka namawiał ją do popełnienia aborcji. 

„W wieku 20 kat zostałem ojcem. (…) Byłem bardzo nieodpowiedzialnym człowiekiem. Stchórzyłem, spanikowałem, zacząłem namawiać moją dziewczynę do tego aby popełniła aborcję. To było straszne” – wyznaje Tau.

Zobacz również: Mężczyzna krzyczy i płacze, bo jego partnerka chce ZROBIĆ ABORCJĘ! TO NAGRANIE ŁAMIE SERCE

Z perspektywy czasu Tau uważa, że było to przerażające i złe zachowanie. Stara się zachęcić swoich fanów do obejrzenia filmu, który właśnie trafił do kin. Amerykański antyaborcyjny film „Nieplanowane” trafił do ponad 170 kin w Polsce. Główną rolę zagrała w filmie Ashley Bratcher aktywistka na rzecz ruchu pro-life. 

„Zapraszam gorąco do tego, aby na ten film się udać bo jest niezwykły i zmienia serca ludzi (…). Ludzie masowo zaczęli odchodzić z klinik aborcyjnych, uświadamiając sobie to, co tam naprawdę się dzieje” – mówi Tau w opublikowanym na Facebooku materiale.

To co ujrzysz zmieni wszystko #nieplanowane

Gepostet von Tau am Sonntag, 3. November 2019

Źródło: Facebook / Fanpage rapera Tau

Źródło zdjęcia: Facebook

 

 

Komentarze