17-latek zadrwił z groźnego gangstera! Spotkała go przerażająca kara!

Brutalne morderstwo do, którego doszło w ubiegłym tygodniu wstrząsnęło opinią publiczną w całej Irlandii. Przypomnijmy na jednym z przystanków w Dublinie znaleziono rozczłonkowane ciało mężczyzny zapakowane w sportową torbę. Okazało się, że to 17-latek, który zadrwił z groźnego gangstera. Młody mężczyzna należał do konkurencyjnego gangu!

Z informacji jakie ujrzały światło dzienne wynika, że nastolatek wdał się w wojnę gangów i zadrwił z groźnego gangstera, który stał na czele jednego z nich. Skończyło się to dla niego w przerażający sposób. Śmierć 17-latka miała być zemstą. Irlandzka policja nadal szuka sprawcy brutalnego morderstwa. Śledczy podali do wiadomości, że 24-letni mężczyzna jest bezwzględny i bardzo groźny i będzie próbował zbiec do Anglii. Ustalono również, że morderca uprowadził chłopaka, torturował, a następnie zamordował z zimną krwią.

 

 

ZOBACZ:W „Ojcu chrzestnym” wcielił się w rolę prawdziwego gangstera. Po premierze odebrał od niego telefon

 

 

Chcąc pozbyć się ciała, postanowił je rozczłonkować i ukryć w sportowej torbie, którą pozostawił na przystanku. Policjanci znaleźli w niej części ludzkiego ciała i sportowe klapki. Głowę 17-latka odkryto po kilku dniach w innej części Dublina. Sekcja zwłok pozwoliła ustalić tożsamość młodego człowieka, to niejaki Kean Mulready-Woods z dublińskiej dzielnicy Coolock. Młodociany gangster miał zginąć, ponieważ upokorzył 24-latka. Chłopak napadł na mężczyznę, kiedy ten wychodził z siłowni. Miał zabrać mu torbę i klapki, w których porzucono jego ciało. Później 17-latek chwalił się tym w internecie.

 

ZOBACZ TAKŻE:WYSZŁO na jaw, kto jest ojcem Conana! Dagmara Kaźmierska miała…

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: youtube.com

 

 

 Komentarze